Ухвала від 10.01.2014 по справі 826/8842/13-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

10 січня 2014 року м. Київ К/800/860/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Н.В. Васильченко

розглянувши матеріали касаційної скарги ТОВ "ЛБЮ-Тех" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 липня 2013 р. та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10 грудня 2013 р. у справі за позовом ТОВ "ЛБЮ-Тех" до Київська регіональна митниця Державної митної служби України про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів від 26.04.2013 та картки відмови в прийнятті митної декларації, -

ВСТАНОВИЛА:

Вищевказана касаційна скарга не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 КАС України, оскільки за її подання скаржником не сплачено судовий збір в розмірі та у порядку встановленому Законом України "Про судовий збір".

Відповідно до ч. 1 ст. 4 зазначеного Закону, судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Частиною 2 ст. 4 вказаного Закону встановлено розмір ставок судового збору який необхідно сплатити за подання касаційної скарги. Так, за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду ставка судового збору становить 70 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 70 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми. За подання до адміністративного суду касаційної скарги на ухвалу суду ставка судового збору становить 0,05 розміру мінімальної заробітної плати.

При цьому, судовий збір повинен сплачуватися на розрахунковий рахунок 31210255700007, отримувач коштів УДКСУ у Печерському районі, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38004897, банк отримувача ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку отримувача 820019, код класифікації доходу бюджету 22030005 «Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)», символ звітності - 255.

Відповідно до ч.2 та 3 ст.214 КАС України отримавши касаційну скаргу, оформлену відповідно до вимог статті 213 цього Кодексу, суддя-доповідач у дводенний строк вирішує питання про відкриття касаційного провадження, про що постановляє відповідну ухвалу, та витребовує справу, яка має бути надіслана до суду касаційної інстанції протягом п'яти днів з дня отримання відповідної ухвали.

До касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Згідно із ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

Враховуючи те, що скаржником не подано доказів сплати судового збору в розмірі та у порядку встановленому Законом України "Про судовий збір", касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення її недоліків.

Керуючись ст.213, ч.ч.2,3 ст.214, ч.1 ст.108 КАС України,

УХВАЛИЛА:

Касаційну скаргу залишити без руху та надати строк для усунення недоліків до 04 лютого 2014 року.

Недоліки можуть бути усунені шляхом подачі документа про сплату судового збору.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду

України Н.В. Васильченко