№ 207/1822/14-ц
№ 6/207/28/14
25 квітня 2014 року . м. Дніпродзержинськ .
Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська у складі головуючого судді Скиби С.А. , при секретареві Воробйовій Н.В. , розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпродзержинську подання державного виконавця Баглійського відділу ДВС Дніпродзержинського МУЮ про видачу дубліката виконавчого листа ,
Державний виконавець Баглійського відділу ДВС Дніпродзержинського МУЮ звернувся до суду з заявою про видачу дубліката виконавчого листа згідно рішення Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська від 23 лютого 2004 року , оскільки виконавче провадження за закінченням строку зберігання знищено, але на майно боржника накладено арешт .
Суд , вивчивши подання , вважає необхідним видати дублікат виконавчого листа .
Керуючись ст. 370 ЦПК України , суд
Видати дублікат виконавчого листа згідно рішення Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська від 23 лютого 2004 року за позовом Українсько-німецько-голансько-датського спільного підприємства «Український мобільний зв'язок до ОСОБА_1 про стягнення суми .
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 5 днів з дня її проголошення .
Суддя С.А. Скиба