13 березня 2014 р.м.ОдесаСправа № 666/7103/13-а
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Шеметенко Л.П., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м.Херсоні на постанову Дніпровського районного суду м.Херсона від 27.01.2014 р. по справі № 666/7103/13-а
позивач ОСОБА_2
відповідач Управління Пенсійного фонду України в м.Херсоні
3-тя особа Публічне акціонерне товариство проектно-будівельної фірми "Херсонбуд" про визнання неправомірними рішення комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням та виплатою пенсій та зобов'язати призначити пенсію за віком на пільгових умовах,-
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, суддя, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м.Херсоні на постанову Дніпровського районного суду м.Херсонавід 27.01.2014р. по справі № 666/7103/13-а за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в м.Херсоні, 3-тя особа: Публічне акціонерне товариство проектно-будівельної фірми "Херсонбуд" про визнання неправомірними рішення комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням та виплатою пенсій та зобов'язати призначити пенсію за віком на пільгових умовах.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Одеського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Шеметенко Л.П.