про порушення провадження у справі
15.01.07р.
Справа № 18/55-07
Суддя Петрова В.І. , розглянувши матеріали
за позовом Комунального підприємства Управління
житлово-комунального господарства
м.Павлоград, Дніпропетровська обл.
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Холдінг-Транс"
м.Павлоград, Дніпропетровська обл.
про стягнення 7788,20 грн., 985,15 грн. пені, 155,76 грн. 3 % річних
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст.61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 06.02.07р. о 12:30год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 29 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
3. До засідання надати:
Позивачу -акт звірки взаєморозрахунків (Позивачу з'явитись до Відповідача), правовстановлюючі документи, довідку статуправління про включення відповідача до ЄДРПОУ станом на момент розгляду справи, документи, що посвідчують правонаступництво позивача - ДКП "Управління житлово-комунального господарства", оригінал довіреності щодо повноважень представника, який прийматиме участь в судовому засіданні (засвідчену належним чином копію -для залучення до матеріалів справи).
Відповідачу - відзив на позов, правовстановлюючі документи, акт звірки взаєморозрахунків (Позивачу з'явитись до Відповідача), докази сплати заборгованості, оригінал довіреності щодо повноважень представника, який прийматиме участь в судовому засіданні (засвідчену належним чином копію -для залучення до матеріалів справи).
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя
В.І. Петрова