Ухвала від 27.02.2014 по справі 2а-3347/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 2а-3347/12/2670 Головуючий у 1-й інстанції: Патратій О.В. Суддя-доповідач: Бистрик Г.М.

УХВАЛА

Іменем України

27 лютого 2014 року м. Київ

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого судді: Бистрик Г.М.,

суддів: Оксененка О.М., Сорочка Є.О.,

при секретарі: Колотушко Г.О.,

розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрмедбудінвест» на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 травня 2012 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрмедбудінвест» до Київської регіональної митниці про скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИЛА:

Позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрмедбудінвест» звернулися в суд з адміністративним позовом до Київської регіональної митниці про скасування податкових повідомлень-рішень від 07 березня 2012 року № 47 та № 48.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 травня 2012 року в задоволенні позовних вимог позивача відмовлено.

Не погоджуючись з вищезазначеним судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального права, та ухвалити нове рішення про задоволення вимог позивача.

Заслухавши в судовому засіданні суддю-доповідача, учасників судового засідання, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає залишенню без задоволення, а постанова суду - без змін.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 КАС України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення першої інстанції в межах апеляційної скарги.

Згідно зі ст.ст. 198 ч. 1 п. 1, 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Суд першої інстанції всебічно, повно та об'єктивно розглянув справу, правильно встановив обставини, наданим доказам дав правильну правову оцінку і прийшов до обґрунтованого висновку про відмову в задоволенні вимог позивача.

З матеріалів справи вбачається, та встановлено судом першої інстанції, що в період з 23.07.2009 р. по 15.06.2010 року ТОВ «Укрмедбудінвест» ввозили на митну територію України товар «Реагенти для миття і усунення білкових забруднень з аспіраційної і проточної системи аналізаторів крові»: Сleaner номер за каталогом 8-867., Enzymatic Сleaner номер за каталогом 8-874, Flush номер за каталогом 8-878, ферментний розчин для очищення номер за каталогом 8-874, промивний розчин за каталогом 8-878, ферментний розчин для очищення номер за каталогом 8-881 10; реагенти до аналізаторів гематологічних моделей BC 3000 Plus, BC-5500, BC 3000 Plus: реагент E-Z Cleanser, реагент M-50P Probe Cleanser, M-50 реагент Cleanser, реагент E-Z cleanser, M-30P реагент Probe Cleanser».

Ввезення товару здійснювалось позивачем на підставі зовнішньоекономічних контрактів: № 0206 від 02.07.2009 року, № 1512 від 15.12.2009 року, № 0710 від 02.06.2010 року, укладених з фірмою «PZCormay S.A.»(Польша), № 42021919 від 30.06.2010 року, № 42022553 від 20.07.2010 року, укладених з фірмою «Pointer (HK) Limited»(Гонконг) (а.с. 73-75, 80-82, 88-90, 96-98, 103-105, 11-113).

Відповідно до умов вищенаведених контрактів ТОВ «Укрмедбудінвест» ввезли обумовлений контрактами товар на митну територію України згідно вантажних митних декларацій, в яких декларантом у графі 33 ВМД вказано код товару за УКТЗЕД - 3822 00 00 00 з посиланням у графі 36 ВМД на наявність преференції-« 000000202», тобто зі звільненням від сплати податку на додану вартість.

Зазначений позивачем код 3822 00 00 00 відповідає товарній позиції «реагенти діагностичні або лабораторні на підкладці і приготовлені (готові) діагностичні або лабораторні реагенти на підкладці або без неї, сертифіковані еталонні матеріали ».

Преференції щодо звільнення від сплати податку на додану вартість були надані декларанту на підставі Свідоцтв про державну реєстрацію №3655/2005 від 28.01.2005р., № 6952/2207 від 18.09.2007 р., № 8191/2008 від 26.09.2008р., виданих Державною службою лікарських засобів і виробів медичного призначення, за змістом яких реагенти для гематологічних досліджень, реагенти до аналізаторів гематологічних моделей BC 3000 Plus, BC-5500, перелічені у додатках до вказаних свідоцтв, внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення України і дозволено для застосування у медичній практиці. Згідно з тими ж свідоцтвами зазначеним виробам відповідає код 3822 00 00 00 згідно з УКТ ЗЕД.

У Переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення, операції з продажу яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України № 1949 від 17.12.2003 року, вказані товари «Реагенти діагностичні або лабораторні на підкладці і приготовлені (готові) діагностичні або лабораторні реагенти на підкладці або без неї» за кодом 3822 00 00 00 згідно з УКТ ЗЕД. Тому при митному оформленні цих виробів ввізне мито відповідно до вимог Закону України від 31.05.2007 р. № 1109-V «Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України було нараховане за нульовою ставкою, а сама поставка такого товару, відповідно до підп. 5.1.7 п. 5.1. ст. 5 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР (чинного на момент виникнення спірних правовідносин), звільнена від оподаткування.

У період з 13.12.2011 року по 16.12.2011 року проведена невиїзна документальна перевірка дотримання ТОВ «Укрмедбудінвест»вимог законодавства України з питань митної справи при декларуванні товарів «Реагенти для гематологічних досліджень»у товарній підкатегорії 3822 00 00 00 згідно УКТ ЗЕД за вказаними вище ВМД, за результатами якої складено акт перевірки від 16.12.2011 року № н/63/11/100000000/35921979.

Зокрема, перевіркою встановлено порушення позивачем положення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, що є товарною номенклатурою Митного тарифу України, затвердженого Законом України від 05.04.01 № 2371-ІИ (із змінами та доповненнями), в частині правильності класифікації товарів «Реагенти для миття і усунення білкових забруднень з аспіраційної і проточної системи аналізаторів крові: Сleaner номер за каталогом 8-867., Enzymatic Сleaner номер за каталогом 8-874, Flush номер за каталогом 8-878; реагент для промивання системи аналізатора E-Zcleaner; реагенти для гематологічних досліджень: ферментний розчин для очищення номер за каталогом 8-874, промивний розчин за каталогом 8-878, ферментний розчин для очищення номер за каталогом 8-881; реагент M-50P Probe Cleanser, M-50 реагент Cleanser; реагенти до аналізаторів гематологічних моделей BC 3000 Plus: M-30Е реагент E-Z cleanser, M-30P реагент Probe Cleanser; у ВМД від 02.09.2009 року №100000007/2009/120417, від 13.01.2010 року № 100000016/2010/606185, від 15.06.2010 року №1000000020/2010/711545, від 21.08.2010 року № 100000020/2010/712407, в товарній позиції 3822.

Даним актом також встановлено порушення позивачем вимог Закону України «Про Митний тариф України» та Закону України «Про податок на додану вартість», що спричинило заниження зобов'язання по сплаті мита на суму 13 049,06 грн. та зобов'язання по сплаті ПДВ на суму 42 760,76 грн..

За результатами оскарження вказаного акту в адміністративному порядку скарга позивача була залишена без задоволення, а акт відповідача - без змін.

Наведені обставини слугували підставою для прийняття відповідачем рішень:

- № 24, яким позивачу, за порушення Закону України «Про митний тариф України», донараховано податкове зобов'язання з ввізного мита у розмірі 13 049,06 грн. та застосовано штрафні санкції у розмірі 16 311,33 грн.;

- № 25, яким позивачу, за порушення Закону України «Про податок на додану вартість», донараховано податкове зобов'язання з податку на додану вартість в сумі 42 760,76 грн. та застосовано штрафні санкції у розмірі 53 450,95 грн.

Зазначені податкові повідомлення рішення за результатами адміністративного оскарження до вищестоящих митних органів було, а 07 березня 2012 року винесено нові спірні податкові повідомлення-рішення, а саме:

- № 47, яким позивачу, за порушення Закону України «Про митний тариф України», донараховано податкове зобов'язання з ввізного мита у розмірі 7 848,17 грн. та застосовано штрафні санкції у розмірі 9 810,21 грн.;

- № 48, яким позивачу, за порушення Закону України «Про податок на додану вартість», донараховано податкове зобов'язання з податку на додану вартість в сумі 25 717,84 грн. та застосовано штрафні санкції у розмірі 32 147,30 грн..

Вирішуючи правомірність спірних податкових повідомлень-рішень колегія суддів зважає на наступні обставини справи.

Незалежно від закінчення операцій митного контролю, оформлення та пропуску товарів і транспортних засобів митний контроль за ними може здійснюватися, якщо є достатні підстави вважати, що мають місце порушення законодавства України чи міжнародного договору України, укладеного в установленому законом порядку, контроль за виконанням яких покладено законом на митні органи (стаття 69 МК).

Отже, чинним законодавством передбачено можливість митного контролю після завершення митного оформлення за умови обґрунтованої підозри, що під час пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України було допущено порушення законодавства України.

Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного суду України від 20 лютого 2012 року у справі № 21-390а11.

За ч. 2 ст. 161 КАС України при виборі правової норми, що підлягає застосуванню до спірних правовідносин, суд зобов'язаний враховувати висновки Верховного Суду України, викладені у рішеннях, прийнятих за результатами розгляду заяв про перегляд судового рішення з підстави, передбаченої п. 1 ч. 1 ст. 237 цього Кодексу.

Таким чином, судова колегія не може не погодитися з доводами суду першої інстанції, що правомірним є проведення відповідачем документальної перевірки щодо правомірності застосування позивачем при митному оформленні коду товару згідно товарної номенклатури Митного тарифу України та прийняття відповідних рішень при виявленні порушень законодавства, з урахуванням того, що документи з інформацією про поданий для митного оформлення товар не є обов'язковим чи визначальним при класифікації товару для митних цілей, а мають лише інформативний характер, а, отже, при відсутності рішення митного органу про класифікацію товару, який підлягає імпортуванню на територію України, існує ймовірність помилкового визначення коду товару, що вплине на недоотримання бюджетом України певних грошових коштів під час справляння мита, податку на додану вартість, тощо.

Відповідно до підпункту 5.1.7 пункту 5.1 статті 5 Закону України «Про податок на додану вартість» (чинного на момент виникнення спірних правовідносин) звільняються від оподаткування операції з поставки (у тому числі аптечними закладами) зареєстрованих та допущених до застосування в Україні лікарських засобів та виробів медичного призначення за переліком, що щорічно визначається Кабінетом Міністрів України до 1 вересня року, що передує звітному. Якщо у такий строк перелік не встановлено, діє перелік минулого року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2003 року № 1949 «Про перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, операції з продажу яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (чинною у період митного оформлення товарів) до переліку виробів медичного призначення, операції з продажу яких звільняються від обкладення податком на додану вартість включено, зокрема, товари за кодом 3822000000 згідно з УКТ ЗЕД «Реагенти діагностичні або лабораторні на підкладці і приготовлені (готові) діагностичні або лабораторні реагенти на підкладці або без неї».

Проте, з матеріалів справи слідує, що ввезені позивачем на митну територію України товари - Сleaner номер за каталогом 8-867., Enzymatic Сleaner номер за каталогом 8-874, Flush номер за каталогом 8-878; реагент для промивання системи аналізатора E-Zcleaner; реагенти для гематологічних досліджень: ферментний розчин для очищення номер за каталогом 8-874, промивний розчин за каталогом 8-878, ферментний розчин для очищення номер за каталогом 8-881; реагент M-50P Probe Cleanser, M-50 реагент Cleanser; реагенти до аналізаторів гематологічних моделей BC 3000 Plus: M-30Е реагент E-Z cleanser, M-30P реагент Probe Cleanser - не відповідають за своїм функціональним призначенням коду 3822 000000 УКТ ЗЕД, оскільки відповідно до правила 1 Основних правил інтерпретації УКТ ЗЕД класифікується у межах товарної підкатегорії 3402209000 - мийні засоби та засоби для чищення.

Класифікація товарів для цілей митного оформлення здійснюється у відповідності з вимогами Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), що є товарною номенклатурою Митного тарифу України, затвердженого Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України» від 31.05.07 р. № 1109-V (чинного на момент митного оформлення товарів), з урахуванням Основних правил інтерпретації класифікації товарів, відповідних приміток до розділів та груп, текстового опису товарних позицій, та тих характеристик товару, які є визначальними для класифікації з урахуванням поданих документів, результатів митного огляду, технічних характеристик товарів, та їх призначення.

Згідно Основних правил інтерпретації УКТЗЕД, що є додатком до Закону України «Про Митний тариф України», для юридичних цілей класифікація товарів у товарних підпозиціях, товарних категоріях і товарних підкатегоріях здійснюється відповідно до назви останніх, а також приміток, які їх стосуються, з урахуванням певних застережень. УКТЗЕД складає 21 розділ, до кожного з яких містяться примітки.

В УКТЗЕД товари систематизовано за розділами, групами, товарними позиціями, товарними підпозиціями. Структура десятизнакового цифрового кодового позначення товарів в УКТЗЕД включає код групи (перші два знаки), товарної позиції (перші чотири знаки), товарної підпозиції (перші шість знаків), товарної категорії (перші вісім знаків), товарної підкатегорії (десять знаків).

Кожна група містить певну кількість товарних позицій, що мають чотиризначну нумерацію, перші два знаки якої відповідають номеру відповідної групи. Наступними рівнями деталізації є підпозиції (шестизначна нумерація), категорії (восьмизначна нумерація) та підкатегорії (десятизначна нумерація).

Десятизначний номер товарної підкатегорії є товарним кодом за УКТЗЕД, який, зокрема, зазначається в графі 33 ВМД.

Відповідно до п. 10 розділу ІІІ Порядку роботи відділу номенклатури рішення про визначення коду товару приймається на підставі встановлених характеристик товару, які є визначальними для класифікації товару згідно з вимогами УКТЗЕД.

Класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється відповідно до Основних правил на підставі встановлених характеристик товару, а не на підставі даних, зазначених у деклараціях країни-відправника товару. Відповідного застереження щодо обов'язкового використання даних експортних декларацій при класифікації товарів чинне законодавство не містить.

Згідно з першим правилом Основних правил інтерпретації класифікації товарів визначається відповідна товарна позиція (перші чотири знака товарного коду), в текстовому описі якої описано класифікований товар. При цьому необхідно перевірити, чи не існує відповідна примітка до розділу або групи, яка регламентує класифікацію цього товару. На відміну від найменування розділу, яке призначене лише для зручності користування, примітки мають юридичну силу при класифікації товарів. При цьому, за правилами п. 3 Основних правил інтерпретації УКТЗЕД, у разі якщо згідно з правилом 2 (b) або з будь-яких інших причин товар на перший погляд (prima facie) можна віднести до двох чи більше товарних позицій, перевага надається тій товарній позиції, в якій товар описується конкретніше порівняно з товарними позиціями, де дається більш загальний його опис. Проте в разі якщо кожна з двох або більше товарних позицій стосується лише частини матеріалів чи речовин, що входять до складу суміші чи багатокомпонентного товару, або лише частини товарів, що надходять у продаж у наборі для роздрібної торгівлі, такі товарні позиції вважаються рівнозначними щодо цього товару, навіть якщо в одній з них подається повніший або точніший опис цього товару.

Наведене вище дає підстави судовій колегії прийти до однозначного висновку, що до товарної позиції 3822, крім сертифікованих еталонних матеріалів, включаються реагенти, що містять більше одного компоненту, в тому числі хімічні або біологічні субстанції, які під час використання реагентів зазнають змін, вимірювання яких або спостереження за якими дозволяють оцінювати фізичні, біологічні або біохімічні процеси та стан організму людини або тварин, та допоміжні лабораторні препарати, що використовуються, наприклад під час підготовки проби досліджуємого матеріалу до аналізу з метою її розбавлення, концентрування, розділення та іншої допоміжної операції.

Згідно з Інструкцією по експлуатації Автоматизованих гематологічних аналізаторів BC 3000 Plus промиваючі реагенти призначені для промивки камер та вимірювальних трубок, а також для утворення правильного розмежувала та підтримання його у вимірювальних трубках під час кожного циклу вимірювання. Очисник E-Z (ферментативний) являє собою ізотонічний очищуючий та зволожуючий реагент на ферментній основі, призначений для очистки рідинних ліній та камер (том І, а.с. 170).

Виробник «PZCormay S.A.» (Польша) в своєму листі від 21.03.2012 року зазначив, що очисник/Сleaner 8-867 та 8-868 - це реагенти для миття і усунення білкових забруднень з аспіраційної і проточної системи аналізаторів крові.

Ферментний розчин для очищення Enzymatic Сleaner 8-874- реагенти для миття і усунення білкових забруднень з аспіраційної і проточної системи аналізаторів крові.

Промивний розчин Flush 8-878 та 8-880- реагенти для швидкого усунення білкових забруднень з аспіраційної і проточної системи системи аналізаторів крові.

Таким чином, ввезені позивачем реагенти застосовуються з метою миття і усунення білкових забруднень з аспіраційної і проточної системи аналізаторів крові, використовуються для очищення поверхонь гематологічного аналізатора під час проведення досліджень, однак не виступають реагентом при проведенні гематологічних досліджень.

Вказані реагенти не містять компонентів, які під час використання зазнають змін, вимірювання яких або спостереження за якими дозволяють оцінювати фізичні, біологічні або біохімічні процеси та стан організму людини або тварин. Вказані реагенти також не виконують функцій допоміжних лабораторних препаратів, що використовуються, наприклад під час підготовки проби досліджуємого матеріалу до аналізу з метою її розбавлення, концентрування, розділення та іншої допоміжної операції.

В даному випадку не можливо не погодитися з доводами Окружного адміністративного суду м. Києва, що основне призначення ввезених позивачем «реагентів» полягає саме у очищенні системи аналізаторів для подальшого використання.

Відповідно до приміток до товарної позиції 3402, наведених в Законі України «Про Митний тариф України», у товарній позиції 3402 термін «поверхнево-активні органічні речовини» означає такі продукти, які у разі змішування з водою у концентрації 0,5 % при температурі 20° C та витримування протягом однієї години при тій самій температурі:

(a) утворюють прозору або напівпрозору рідину чи стабільну емульсію без випадання нерозчинної речовини;

(b) знижують поверхневий натяг води до 4,5 х 10-2 Н/м (45 дин/см) або менше.

Підкатегорія 3402 20 20 00 включає в себе «поверхнево-активні засоби».

Згідно пояснень до УКТЗЕД, затверджених наказом Державної митної служби України від 31.01.2004 року № 68 (в редакції наказу Державної митної служби України від 28.11.2007 року №1006), до цієї товарної позиції включаються поверхнево-активні органічні речовини (крім мила); поверхнево-активні препарати, засоби для прання, миття (включаючи допоміжні мийні засоби) та засоби для чищення із вмістом або без вмісту мила (крім засобів, включених до товарної позиції 3401).

Ця група складається з трьох категорій засобів:

А. Поверхнево-активні засоби.

Б. Мийні засоби (включаючи допоміжні мийні засоби) та чистильні засоби на основі мила або інших органічних поверхнево-активних речовин. Ця категорія включає мийні засоби та деякі засоби для чищення. Ці засоби містять головні компоненти а один або декілька допоміжних компонентів. Головні компоненти цих засобів є синтетичними поверхнево-активними речовинами чи милами, або їх сумішами. Допоміжні компоненти такі: …3. Наповнювачі (наприклад, сульфат чи хлорид натрію).

В. Чистильні або знежирюівальні засоби не на основі мила або інших органічних поверхнево-активних речовин.

З наданих позивачем інструкцій до реагентів до M-30P Probe Cleanser, M-50P Probe Cleanser та M-50 реагент Cleanser вбачається, що їх основними інгредієнтами є: поверхнево-активні речовини, гіпохлорид натрію, гідроксид натрію.

Для юридичних цілей класифікація товарів у товарних підпозиціях, товарних категоріях і товарних підкатегоріях здійснюється відповідно до назви останніх, а також приміток, які їх стосуються, з урахуванням певних застережень (mutatis mutandis), положень вищезазначених правил за умови, що порівнювати можна лише назви одного рівня деталізації. Для цілей цього правила також можуть застосовуватися відповідні примітки до розділів і груп, якщо в контексті не зазначено інше (правило 6 Основних правил інтерпретації УКТЗЕД).

За таких обставин, виходячи з найменувань товарних позицій УКТЗЕД, а також змісту наведених вище Пояснень до УКТЗЕД, враховуючи те, що основним призначенням ввезених позивачем товарів є промивання та очищення аналізатора від залишків реагентів, кліткових залишків та білків; компонентом, що визначає їх основні властивості, є речовини (поверхнево-активні речовини, гіпохлорид натрію, гідроксид натрію), які входять до складу очищуючих засобів, описаних у товарній категорії 3402 УКТЗЕД, апеляційна інстанція приходить до аналогічного з судом першої інстанції висновку, що вони класифікуються згідно з УКТЗЕД у товарній позиції 3402 і, відповідно до Правила 6, у товарній підкатегорії 3402 20 20 00.

В свою чергу, на товар, який класифікується у підкатегорії УКТ ЗЕД 3002 20 90 00 Законом України «Про Митний тариф України»від 05.04.01 № 2371-ІІІ встановлена ставка ввізного мита - 6,5 %.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2003 року № 1949 «Про перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, операції з продажу яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» не передбачено звільнення від оподаткування товару, який класифікується у підкатегорії 3402 20 90 00, а тому у даному випадку податок на додану вартість необхідно сплачувати на загальних підставах.

Судова колегія не може взяти до уваги в якості належного доказу для спростування вказаних вище висновків суду першої інстанції, з якими погодився суд апеляційної інстанції, посилання апелянта на наявність Свідоцтва про державну реєстрацію виробу медичного призначення суд розцінює критично, оскільки такі свідоцтва посвідчують лише факт включення діагностичних реагентів (тестів) до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення, тобто здійснення державної реєстрації медичних виробів. Тому наявність свідоцтва про державну реєстрацію виробу медичного призначення не є достатньою умовою для звільнення від оподаткування податком на додану вартість, тому що реєстрації підлягають усі без винятку вітчизняні та зарубіжні медичні вироби, які передбачається використовувати на території України. Реєстраційні посвідчення є єдиним обов'язковим документом, що визначає медичні вироби, які пройшли випробування, та є підставою для їх митного оформлення.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідачем доведено обґрунтованість і законність прийнятих спірних податкових повідомлень-рішень.

Суд першої інстанції вірно застосував норми матеріального права, правову позицію з приводу яких аргументовано виклав в мотивувальній частині оскаржуваного позивачем рішення.

Доводи апеляційної скарги не дають підстав для висновку, що судом першої інстанції при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права.

Оскаржуване судове рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права.

Керуючись ст. ст. 158, 160, 167, 195, 196, 198, 199, 200, 205, 206, 212, 254, КАС України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрмедбудінвест» - залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 травня 2012 року - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки передбаченні ст. 212 КАС України.

Повний текст ухвали суду виготовлено 06.03.2014 року.

Головуючий суддя: Бистрик Г.М.

Судді: Оксененко О.М.

Сорочко Є.О.

.

Головуючий суддя Бистрик Г.М.

Судді: Оксененко О.М.

Сорочко Є.О.