Справа № 199/13794/13-ц
(2-п/199/48/14)
17 березня 2014 року суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська Руденко В.В., розглянувши матеріали заяви відповідача ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення;
Заявник звернувся до суду з заявою про перегляд заочного рішення від 22 січня 2014 року по цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, яка не відповідає вимогам ст.. 119 ЦПК України.
Так, заявником не сплачено судовий збір за подачу заяви про перегляд заочного рішення на суму 121,80 грн., заява не містить посилання на докази та підстави, якими відповідач обґрунтовує свої заперечення проти вимог позивача. А також не надано копії заяви про перегляд заочного рішення для направлення ПАТ «Банк Кредит Дніпро».
Ухвалою суду від 14 лютого 2014 року заявнику було надано строк для усунення даних недоліків, зазначених в ухвалі, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання заявником ухвали. Заявником ухвала суду була отримана, однак їх, у вказаний строк, заявник не усунув.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя, -
Заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення від 22 січня 2014 року по цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - вважати неподаною та повернути заявнику.
Роз'яснити позивачу про право повторного звернення до суду з тими ж самими вимогами після усунення обставин, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення до апеляційного суду Дніпропетровської області через Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.В. Руденко