Ухвала від 03.04.2014 по справі 521/4684/14-к

УХВАЛА

3 квітня 2014 року м. Одеса

Малиновський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого судді: ОСОБА_1

при секретарі: ОСОБА_2

за участю прокурора: ОСОБА_3

представника ПВК УДПтСУ

в Одеській області (№51) ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі подання Південної виправної колонії УДПтСУ в Одеській області (№51) про умовно - дострокове звільнення від відбування покарання засудженого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця м. Одеса, раніше судимого: 17.09.2010 року Комінтерновським районним судом Одеської області за ст. 185ч2,75,76 КК України до 1 року 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік. Засудженого: 12.12.2011 року Миколаївським районним судом Одеської області за ст. 186ч2,71 КК України до 4 років 6 місяців позбавлення волі., -

ВСТАНОВИВ:

З подання Південної виправної колонії УДПтСУ в Одеській області (№51), вбачається, що ОСОБА_5 відбуває міру покарання в ПВК УДПтСУ в Одеській області (№51) з 18.01.2012 року. Початок строку покарання - 11.01.2011 року, кінець строку покарання - 11.07.2015 року. За період відбуття покарання ОСОБА_5 охарактеризував себе з задовільної сторони, має 3 заохочення, стягнення погашені та зняті достроково. Провину у скоєні злочину, визнав у повному обсязі, в скоєні розкаявся, довів своє виправлення. На 03.04.2014 року відбув 3 років 2 місяці 22 дні, тобто більш 2/3 строку покарання. До відбуття покарання залишилось 1 рік 3 місяці 8 днів позбавлення волі.

Засуджений про місце та час розгляду подання ПВК № 51 щодо умовно-дострокового звільнення його з місць позбавлення волі був повідомлений своєчасно. Разом з тим суд вважає, що явка засудженого до судового засідання не є обов'язковою, оскільки можливо захистити права засудженого без нього.

Прокурор в судовому засіданні просив суд задовольнити подання за вказаними в ньому обставинам.

Представник ПВК №51, просив суд задовольнити подання та на підставі ст. 81 КК України умовно - достроково звільнити від відбуття покарання ОСОБА_5 . Вислухавши думку прокурора, представника ПВК №51, вивчивши подання з додатковими матеріалами, суд вважає, необхідним задовольнити подання з інших підстав.

Відповідно ст. 81 КК України, умовно - дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим: не менше двох третин строку покарання, призначеного судом за умисний тяжкий злочин.

Судом встановлено, що засуджений ОСОБА_5 відповідно до ст. 12 КК України скоїв умисний тяжкий злочин та відбув 2/3 строку покарання, а також те, що він сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.

На підставі вищевикладеного, керуючись ч.ч.2, 3 ст. 81 КК України, ст. ст. 537, 539 КПК України, СУД, -

УХВАЛИВ:

Подання Південної виправної колонії УДПтСУ в Одеській області (№ 51) - задовольнити.

Звільнити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 від відбування покарання з місць позбавлення волі, умовно - достроково, на не відбутий строк 1 рік 3 місяці 8 днів.

Апеляційна скарга, на ухвалу суду, може бути подана протягом семи днів з дня її оголошення. Для особи, яка перебуває під вартою, строк подачі апеляційної скарги обчислюється з моменту вручення їй копії судового рішення. Якщо ухвалу суду було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

СУДДЯ:
Попередній документ
38018667
Наступний документ
38018669
Інформація про рішення:
№ рішення: 38018668
№ справи: 521/4684/14-к
Дата рішення: 03.04.2014
Дата публікації: 09.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Хаджибейський районний суд міста Одеси
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах