Ухвала від 14.11.2013 по справі 264/8241/13-ц

264/8241/13-ц

2/264/3168/2013

УХВАЛА

14 листопада 2013 року суддя Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області Харитонова Г. Л., ознайомившись із позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" до ОСОБА_2, Іллічівському відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції про звільнення майна з-під арешту і керуючись ст. ст. 122, 130 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі 264/8241/13-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" до ОСОБА_2, Іллічівському відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції про звільнення майна з-під арешту.

До судового розгляду справи вчинити наступні процесуальні дії, з'ясувати:

- чи не відмовляється позивач від позову;

- чи визнає позов відповідач;

- чи не бажають сторони укласти мирову угоду або передати справу на розгляд третейського суду.

Призначити справу до розгляду о 11-10 годин, 22 листопада 2013 року у приміщенні районного суду.

Запропонувати відповідачу до 22 листопада 2013 року подати письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються.

Повідомити сторони, що подати свої докази суду, заяви про виклик свідків та заяви про витребування доказів із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі, вони мають до початку розгляду справи по суті.

Зобов'язати сторони повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.

На ухвалу в частині відкриття провадження по справі щодо дотримання правил підсудності може бути подана апеляція в апеляційний суд Донецької області через Іллічівський районний суд м. Маріуполя Донецької області.

Апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя: Харитонова Г. Л.

Попередній документ
37939212
Наступний документ
37939214
Інформація про рішення:
№ рішення: 37939213
№ справи: 264/8241/13-ц
Дата рішення: 14.11.2013
Дата публікації: 02.04.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кальміуський районний суд міста Маріуполя
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)