Справа № 274/1013/14-ц Провадження № 2/0274/849/14
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
про відкриття провадження у справі
12.03.2014 р.м. Бердичів
Суддя Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Корбут В.В.,
розглянувши матеріали позовної заявиОСОБА_1
доБердичівської міської ради Житомирської області
провизнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування
ОСОБА_1 звернувся з вказаним позовом, у якому просить визнати за ним право власності на житловий будинок АДРЕСА_1, в порядку спадкування за законом після смерті його батька ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1.
Вказана позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 119 та 120 Цивільного процесуального кодексу України.
Керуючись ст. ст. 118 - 120, 122, 208 - 210 Цивільного процесуального кодексу України,
Відкрити провадження у цивільній справі № 274/1013/14-ц за позовом ОСОБА_1 до Бердичівської міської ради Житомирської області про визнання права власності на житловий будинок в порядку спадкування.
Призначити розгляд справи на 24.04.2014 р. о 09:00 у приміщенні Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Леніна, 30.
Запропонувати Бердичівській міській раді Житомирської області подати до 17.04.2014 р. письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Роз'яснити, що:
- сторони зобов'язані подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті, а докази, подані з порушенням цих вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що їх подано несвоєчасно з поважних причин;
- дана ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо недотримання правил підсудності протягом п'яти днів з дня отримання її копії шляхом подання апеляційної скарги через Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області до Апеляційного суду Житомирської області.
Суддя В.В. Корбут