33001 , м. Рівне, вул. Яворницького 59
"07" червня 2006 р. Справа № 18/129
Суддя господарського суду Рівненської області Гудак А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за позовом Державна податкова інспекція у місті Рівне до відповідача підприємець ОСОБА_1 про стягнення в сумі 1438 грн. 00 коп. за рахунок активів
За участю представників сторін:
Від позивача : представник Форет М.С. дов.№ 20 від 1.04.06
Від відповідача :представник не з"явився
Статті 27, 29, 49, 51 КАС України роз'яснені.
Представник позивача - Державної податкової інспекції у м.Рівне в судовому засіданні подав заяву про відмову від позовних вимог в зв"язку з тим, що відповідачем - приватним підприємцем ОСОБА_1 сплачено заборгованість по єдиному податку, що підтверджується квитанцією НОМЕР_1 від 05.06.06.
Відповідно до ст. 52 КАС України позивач має право відмовитися від позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.
Згідно із п.2 ч.1 ст.157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо у відповідності до ч.2 ст.112 КАС України позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом, про що постановляє ухвалу.
Відповідно до ст. 95 КАС України у разі відмови позивача від адміністративного позову понесені ним витрати відповідачем не відшкодовуються, а витрати відповідача за його заявою стягуються із позивача, крім випадків, коли позивач звільнений від сплати судових витрат. В даному випадку позивач звільнений від сплати судових витрат (судового збору).
Таким чином з відповідача судові витрати (судовий збір) державне мито не стягується.
За наведених обставин, суд приймає відмову позивача від позову та постановляє ухвалу , якою закриває провадження у справі.
Керуючись ст.95, ч.2 ст.112, ч.1,3 ст.136, п.2 ч. 1 ст.157,165 КАС України, суд -
1.Провадження у справі закрити.
2. Ухвалу направити сторонам по справі.
Суддя господарського суду Гудак А.В.
Рівненської області