Справа № 184/479/14-ц
Номер провадження 2/184/214/14
24.03.2014м. Орджонікідзе
Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області в складі:
головуючого - судді Томаш В.І.,
при секретарі - Попівніч І.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Орджонікідзе цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: відділ ДРАЦС по Нікопольському району реєстраційної служби Нікопольського міськрайонного управління юстиції «про визнання батьківства та про стягнення аліментів на утримання дитини», -
В судовому засіданні позивачка підтримали свої вимоги, висловлені нею в позовній заяві та просить суд визнати батьківство ОСОБА_2 по відношенню до ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та стягнути з відповідача на її користь аліменти у розмірі ? частини зі всіх видів заробітку на утримання сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до його повноліття та зобов'язати відділ ДРАЦС внести відповідні зміни до актового запису про народження дитини, зареєстрував відповідача батьком дитини, стягнути з відповідача понесені нею судові витрати по справі.
Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги позивачки не визнав та просить суд призначити по справі судово - генетичну експертизу для встановлення факту походження дитини від нього.
Суд, вислухав думку сторін, дослідив матеріали справи вважає, що з'ясування у справі вказаних обставин має істотне значення, для чого необхідне проведення судово - генетичної експертизи, на дозвіл якої необхідно поставити наступне питання:
· чи є ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 батьком дитини ОСОБА_3, народженого ІНФОРМАЦІЯ_1 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 ?
Враховуючи, що для проведення експертизи необхідні спеціальні пізнання, керуючись ст. ст.. 57, 147, 202 ч. 1 п.5 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
1. Призначити по справжній справі судову - генетичну експертизу, провадження якої доручити ОКЗ «Бюро судово - медичної експертизи» м. Дніпропетровськ.
2. Попередити експерта про кримінальну відповідальність по ст. ст. 384, 385 КК України.
3. На дозвіл експертизи поставити питання:
Ш чи є ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 батьком дитини ОСОБА_3, народженого ІНФОРМАЦІЯ_1 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 ?
4. Для дослідження експерту представити матеріали цивільної справи № 184/479/14-ц, 2/184/214/14.
5. Копію ухвали направити експертам ОКЗ «Бюро судово - медичної експертизи» м.Дніпропетровськ.
6. Витрати, пов'язані з проведенням експертизи покласти на позивача ОСОБА_1 (АДРЕСА_1 (тел.: НОМЕР_1).
7. До отримання результатів експертизи провадження по справі зупинити.
8. Ухвала суду відповідно до ст.. 293 ЦПК України оскарженню не підлягає.
Суддя Орджонікідзевського
міського суду Томаш В.І.