Справа № 611/163/14-к
н/п 1 - кп/611/24/14
24 березня 2014 року
Барвінківський районний суд Харківської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1
секретаря ОСОБА_2
за участю прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4
заслухавши в приміщенні суду кримінальне провадження, внесене до ЄРДР за № 12014220200000073 від 06.02.2014 року за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України,
В Барвінківському районному суді Харківської області знаходиться кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_5 за ч. 2 ст. 309 КК України.
В судове засідання обвинувачений, будучи належним чином повідомлений про дату, час та місце слухання справи, до суду не з?явився.
Прокурором заявлено клопотання про застосування примусового приводу відносно обвинуваченого, який не з'явився до суду без поважних на те причин.
Суд, заслухавши думку учасників судового розгляду та вивчивши матеріали кримінального провадження, дійшов висновку про необхідність задоволення клопотання прокурора виходячи з наступного.
У відповідності до явочного листа від 3 березня 2014 року, обвинувачений ОСОБА_5 був письмово повідомлений про дату, час ат місце слухання справи. Проте, з невідомих причин, до суду не з?явився.
Відповідно до ч. 1 ст. 323 КПК, якщо в судове засідання не прибув за викликом обвинувачений, заслухавши думку учасників судового провадження, суд призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення у випадку та в порядку, передбачених главами 11та 12 цього Кодексу.
Відсутність обвинуваченого по даній справі позбавляє суд можливості розглянути кримінальне провадження по суті і винести законне і обґрунтоване рішення.
З урахуванням наведеного, заслухавши думку учасників судового розгляду, керуючись ст.ст.323, 351, 369 КПК України, -
Відносно обвинуваченого ОСОБА_5 , що проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 застосувати привід в судове засідання Барвінківського районного суду Харківської області на 31 березня 2014 р. на 10 - 00 _год. в приміщення суду, розташоване за адресою: вул. Б. Хмельницького, 6 м. Барвінкового Харківської області.
Організацію виконання ухвали покласти на Барвінківський РВ ГУМВС У в Харківській області.
Контроль за виконанням ухвали покласти прокурора прокуратури Барвінківського району Харківської області ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1