Справа № 2/487/190/14
Іменем України
27.02.2014 року Заводський районний суд м.Миколаєва у складі головуючого судді Павлової Ж.П., при секретарі Сочивко І.О., представника позивача ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів,
12.12.2013 року ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 частини зі всіх видів заробітку, починаючи з дня подання позовної заяви до суду і до досягнення дитиною повноліття.
Позивач та представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримали повністю та просили позов задовольнити.
Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав частково.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню виходячи з наступного.
У судовому засіданні встановлено, що відповідно до свідоцтва про розірвання шлюбу серії НОМЕР_1, шлюб між сторонами розірвано.
Від шлюбу у них народилася неповнолітня дитина: ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1
У теперішній час неповнолітня дитина проживає з позивачем і знаходиться на її утриманні.
Згідно ст.180 СК України, батьки зобов'язані отримувати дитину до її повноліття.
Таким чином, на підставі викладеного, суд вважає, що позов підлягає задоволенню та стягненню з відповідача ОСОБА_3 аліментів у розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку, але не менш, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини щомісячно, починаючи з 12.12.2013 року і до його повноліття.
Також на підставі ст.88ЦПК України з відповідача підлягають стягненню судові витрати.
Керуючись ст.ст. 10,60,212,213,215 ЦПК України, суд
Стягнути із ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини з усіх видів доходу, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину щомісячно, починаючи з 12.12.2013 року і до досягнення ним повноліття.
Стягнути із ОСОБА_3 на користь держави судовий збір в розмірі 243,60 грн.
Рішення вступає в законну силу через 10 днів після його оголошення. Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Миколаївської області через Заводський районний суд м.Миколаєва в порядку ст.294 ЦПК України.
СУДДЯ : Ж.П.ПАВЛОВА