Судовий наказ від 17.03.2014 по справі 742/1047/14

Прилуцький міскрайонний суд

Чернігівської області

СУДОВИЙ НАКАЗ

Провадження № 2-н/742/98/14

Єдиний унікальний № 742/1047/14

17 березня 2014 року

Суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Коваленко А.В., розглянувши ПАТ "Чернігівгаз" в особі Прилуцького управління по газопостачанню та газифікації про стягнення заборгованості за спожитий природній газ з ОСОБА_1, відповідно до ст.ст. 526, 527, 530 ЦК України та ст.ст.95-97, 99, 102-104 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

1.Стягнути з ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1, ( АДРЕСА_1) на користь ПАТ "Чернігівгаз", розташованого за адресою: вул.Любецька буд.68 м.Чернігів (код ЄДРПОУ 03358104, р/р 260383019832 МФО 353553 Банк Ф Чернігівське обласне управління ВАТ ОЩАД) заборгованість за спожитий природній газ у розмірі 537 (п»ятсот тридцять сім) грн. 30 коп.

2.Стягнути з ОСОБА_1 на користь Прилуцького управління по газопостачанню та газифікації, розташованого за адресою: вул.Пушкіна буд.92-а м.Прилуки (код ЄДРПОУ 14240989, р/р 26006079721000 МФО 380764 ПАТ КБ «Надра») судовий збір у розмірі 121 грн. 80 коп.

3.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя _________________ А.В. Коваленко

підпис

Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України), боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст.ст.104,106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання. Днем отримання боржником копії судового наказу є дата, зазначена у поштовому повідомленні про вручення. У разі якщо боржник відмовився від отримання копії судового наказу або відсутній за вказаною адресою, днем отримання боржником копії судового наказу є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову боржника отримати копію судового наказу чи відмітки про відсутність боржника за вказаною адресою.

Відповідно ст.105-1 ЦПК України заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку встановленого ч.1 ст.105 ЦПК України, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.

Питання про прийняття заяви про скасування судового наказу до розгляду суд вирішує не пізніше наступного дня після її передачі визначеному судді.

Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом 10 днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні.

Згідно ч.2 ст.106 ЦПК України, якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ , то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо така не була подана.

У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Дата видачі судового наказу стягувачу " " __________________2014 року.

Судовий наказ набрав чинності " "__________________ 2014 року.

Строк пред"явлення судового наказу до виконання 2014 року

Суддя ______________________ А.В.Коваленко

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ Загальна сума відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава Повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації ( з прикладанням печатки) Примітки

Інші відмітки ______________________________________________________________________________

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки

Інші відмітки __________________________________________________________________

Попередній документ
37733776
Наступний документ
37733778
Інформація про рішення:
№ рішення: 37733777
№ справи: 742/1047/14
Дата рішення: 17.03.2014
Дата публікації: 24.03.2014
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Категорія справи: