Справа № 215/7969/13-кСуддя 1 інстанції ОСОБА_1
Номер провадження 11-кп/774/163/К/14Суддя-доповідач ОСОБА_2
про відкриття апеляційного провадження
"18" березня 2014 р. м. Кривий Ріг
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області ОСОБА_2 , ознайомившись з апеляційною скаргою обвинуваченої на вирок Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 06.02.2014 року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,
Апеляційна скарга, згідно ст. 395 КПК України, подана без пропуску строків та відповідає вимогам ст. 396 КПК України, тому перешкод, зазначених у ст. 399 КПК України, для розгляду апеляційної скарги в суді апеляційної інстанції немає.
Керуючись ст. 398 КПК України, суд -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої на вирок Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 06.02.2014 року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.
Встановити учасникам судового провадження строк до 25.03.2014 року, протягом якого ними можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Копії ухвали та апеляційної скарги надіслати сторонам кримінального провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя апеляційного суду
Дніпропетровської області ОСОБА_2