Ухвала від 26.02.2014 по справі 805/2600/14

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

26 лютого 2014 року Справа № 805/2600/14

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Шинкарьова І.В., перевіривши виконання вимог ст.ст. 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України за позовом Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області до Державного підприємства «Шахта ім.Д.С.Коротченко» про стягнення заборгованості із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах в сумі 79307,57 грн., -

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області, звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Державного підприємства «Шахта ім.Д.С.Коротченко» про стягнення заборгованості із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах в сумі 79307,57 грн.

Вивчивши подані матеріали, суд прийшов до висновку, що дана позовна заява не відповідає вимогам ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч.4 ст.106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.

Позовна заява Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області підписана виконуючим обов'язки начальника управління Н.П.Довбишем та жодного документу, який підтверджує повноваження призначення цієї особи до виконання обов'язків начальника управління та наділяє, відповідно до закону, повноваженнями в суді позивачем, до адміністративного суду не доданий.

Крім того, в позовній заяві не вказано дату підписання позову.

Відповідно ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Оскільки зазначені обставини перешкоджають розгляду позову по суті, суд вважає необхідним надати позивачеві строк для усунення недоліків позову та залишити його без руху.

На підставі викладеного, керуючись ст.106, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області до Державного підприємства «Шахта ім.Д.С.Коротченко» про стягнення заборгованості із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах в сумі 79307,57 грн. - залишити без руху.

Позивачу у строк до 24 березня 2014 року усунути недоліки позовної заяви шляхом надання суду документу підтверджуючого повноваження особи, яка підписала адміністративний позов, роз'яснивши при цьому, що у разі не усунення недоліків позовна заява буде вважатись неподаною та повернута.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя Шинкарьова І.В.

Попередній документ
37609442
Наступний документ
37609444
Інформація про рішення:
№ рішення: 37609443
№ справи: 805/2600/14
Дата рішення: 26.02.2014
Дата публікації: 17.03.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (30.11.2021)
Дата надходження: 30.11.2021
Предмет позову: про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій на суму 79307,57 грн.