Ухвала від 12.02.2014 по справі 807/44/14

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження у адміністративній справі

12 лютого 2014 рокум. Ужгород№ 807/44/14

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Іванчулинця Д.В.,

за участю секретаря судового засідання - Гринюка І.В.,

з участю сторін, які беруть участь у справі:

представника позивача - Данканич О.В.,

представника відповідача - Немеш П.С.,

вирішуючи питання під час розгляду справи у судовому засіданні про зупинення провадження по адміністративній справі за позовною заявою Державної фінансової інспекції в Закарпатській області в інтересах держави до Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Закарпатської області про зобов'язання виконати вимогу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - Державна фінансова інспекція в Закарпатській області в інтересах держави звернулася у Закарпатський окружний адміністративний суд з позовною заявою до Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Закарпатської області (далі - відповідач), якою просить: зобов'язати Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради виконати пункт 9 вимоги Державної фінансової інспекції в Закарпатській області від 05.06.2013 року №07-04-6-14/3700 щодо усунення порушень та недоліків виявлених ревізією на загальну суму 44 649,72 грн., а саме:

- відобразити в обліку дебіторську заборгованість за недоотриману орендну плату, в тому числі по розрахунках з бюджетом;

- провести претензійно - позовну роботу з орендарями для отримання несплачених коштів у сумі 44 649,72 грн.

12.02.2014 року в судовому засіданні представник відповідача подав клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 807/454/14 за позовною заявою відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Державної фінансової інспекції в Закарпатській області «Про визнання незаконним та скасування пункту 4 частини 9 вимоги Державної фінансової інспекції в Закарпатській області від 05.06.2013 року № 07-04-6-14/3700».

Представник позивача проти заявленого клопотання заперечував.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, суд приходить до висновку що клопотання обґрунтоване та підлягає задоволенню з наступних підстав.

У відповідності до п.3 ч.1 ст.156 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

Як вбачається з ухвали Закарпатського окружного адміністративного суду від 11.02.2014 року по справі № 807/454/14, такою відкрито провадження у адміністративній справі за позовною заявою Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Державної фінансової інспекції в Закарпатській області про визнання незаконним та скасування пункту акту.

Відтак, розгляд даної справи є неможливим до набрання законної сили рішення у адміністративній справі № 807/454/14 за позовною заявою Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Державної фінансової інспекції в Закарпатській області про визнання незаконним та скасування пункту вимоги, оскільки у такій буде надано оцінку законності відповідному пункту вимоги.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст.121 ч.1 п.2, 156 ч.1 п.3, 160, 165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження по адміністративній справі № 807/44/14 за позовною заявою Державної фінансової інспекції в Закарпатській області в інтересах держави до Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Закарпатської області про зобов'язання виконати вимогу зупинити до набрання законної сили рішенням по адміністративній справі № 807/454/14 за позовною заявою відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Державної фінансової інспекції в Закарпатській області про визнання незаконним та скасування пункту акту.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду в порядку і строки, передбачені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя Д.В. Іванчулинець