Ухвала від 03.03.2014 по справі 905/6752/13

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

03.03.2014р. Справа № 905/6752/13

Господарський суд Донецької області у складі колегії суддів: головуючого судді Харакоза К.С., судді Говорун О.В., Колесник Р.М.,

при секретарі судового засідання Фроловій Т.С.,

розглянувши матеріали справи за позовом Маріупольського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах держави в особі Маріупольської міської ради, м.Маріуполь, Донецька область,

до відповідача Гаражного човнового кооперативу "Азовсталець", м.Маріуполь, Донецька область,

про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, -

За участю:

Прокурор Міхєй Ю.А. за посвідченням № 009457;

представник позивача Воєвутко К.В. за довіреністю;

представник відповідача Коваль Л.Л. за довіреністю;

ВСТАНОВИВ:

Маріупольський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері звернувся до господарського суду Донецької області в інтересах держави в особі Маріупольської міської ради, м.Маріуполь, Донецька область до відповідача Гаражного човнового кооперативу "Азовсталець", м.Маріуполь, Донецька область, про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на акт перевірки фахівця Державної інспекції сільського господарства в Донецькій області від 07.06.2013р. та акт обстеження земельної ділянки від 07.06.13р. і зазначає про встановлення самовільного зайняття та використання відповідачем земельної ділянки площею 0,8545 га із земель житлової та громадської забудови.

Ухвалою від 25.09.13р. було порушено провадження у справі.

Ухвалою від 04.11.2013р. Господарським судом Донецької області було зупинено провадження у справі №905/6752/13 до прийняття Жовтневим районним судом міста Маріуполя Донецької області рішення по справі №2-а/263/326/2013.

Ухвалою від 14.01.2014р. провадження у справі №905/6752/13 було поновлено.

Ухвалою суду від 22.01.14р. строк розгляду справи №905/6752/13 продовжений на 15 днів до 17.02.14р.

Розпорядженням заступника голови господарського суду від 03.02.2014р. для розгляду справи призначено колегію суддів у складі: Харакоз К.С. (головуючий), судді Говорун О.В., Колесник Р.М.

03.03.14р. до суду надійшло клопотання про припинення провадження у справі від 03.03.14р., підписане старшим прокурором Маріупольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері та представником позивача про припинення провадження у справі у зв'язку з відмовою позивача від позову.

Прокурор в судове засідання з'явився, клопотав про припинення провадження по справі у зв'язку з відмовою позивача від позову.

В судове засідання представник позивача з'явився. Через канцелярію 03.03.14р. надав пояснення на відзив відповідача, повідомив про відмову від позову та клопотав про припинення провадження у справі.

Представник відповідача в судове засідання з'явився, підтримав клопотання прокурора та позивача про припинення провадження по справі.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне припинити провадження у справі з огляду на наступне.

Згідно з положеннями ч.4 ст.22 Господарського процесуального кодексу України позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог.

Відповідно до ч.4 ст.78 Господарського процесуального кодексу України про прийняття відмови позивача від позову або про затвердження мирової угоди сторін господарський суд виносить ухвалу, якою одночасно припиняє провадження у справі.

На виконання вимог ч.2 ст.78 Господарського процесуального кодексу України судом роз'яснено наслідки відмови від позову.

Згідно з п.4 ч.1 ст.80 Господарського процесуального кодексу України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято господарським судом.

За таких обставин, суд задовольняє клопотання прокурора та позивача та припиняє провадження у справі у зв'язку з відмовою позивача від позову на підставі ст.80 Господарського процесуального кодексу України.

Враховуючи викладене, керуючись ст.22, п.4 ст.80, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі №905/6752/13 за позовом Маріупольського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах держави в особі Маріупольської міської ради, м.Маріуполь, Донецька область, до відповідача Гаражного човнового кооперативу "Азовсталець", м.Маріуполь, Донецька область, про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, - припинити.

Головуючий К.С. Харакоз

Судді О.В. Говорун

Р.М. Колесник

Попередній документ
37484213
Наступний документ
37484215
Інформація про рішення:
№ рішення: 37484214
№ справи: 905/6752/13
Дата рішення: 03.03.2014
Дата публікації: 06.03.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: