Святошинський районний суд м. Києва
ун. № 759/453/14-п
пр. № 3/759/471/14
24 січня 2014 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Жмудь В.О., розглянувши матеріали, які надійшли з відділу ДАІ Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Київ, українця, громадянина України, номер картки фізичної особи - платника податку НОМЕР_1, який здобув середню освіту, одружений, не працює, ніде не зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1,
за ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 07.01.2014 приблизно о 12 год. 05 хв., керуючи автомобілем «Фольксваген», державний номерний знак НОМЕР_2, який належить на праві власності ОСОБА_2, на перехресті по пр. Перемоги - вул. Щербакова в м. Києві, та рухаючись по другорядній дорозі, не надав дорогу автомобілю «Мерседес», державний номерний знак НОМЕР_3, під керуванням водія ОСОБА_3, який рухався по головній дорозі, внаслідок чого змусив його різко гальмувати, змінювати напрямок руху та подавати звуковий сигнал, щоб уникнути зіткнення, чим створив аварійну обстановку. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. 16.11 Правил дорожнього руху України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у порушені правил дорожнього руху визнав.
Крім визнання ОСОБА_1 своєї вини, його вина підтверджується матеріалами адміністративної справи в повному обсязі, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ2 № 399325 від 07.01.2014; письмовими поясненнями ОСОБА_3 від 07.01.2014; рапортом інспектора ДПС 4 взводу супроводження полку ДПС ДАІ ГУ МВС України в м. Києві прапорщика міліції ОСОБА_4
Враховуючи, що по справі зібрано достатньо доказів, які не викликають сумнівів у своїй достовірності і допустимості та які підтверджують вчинення ОСОБА_1, адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.122 КУпАП, є всі підстави для притягнення його до адміністративної відповідальності.
При накладенні адміністративного стягнення з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи правопорушника, вважаю, що стягнення у виді штрафу відповідає вимогам ст.ст. 23, 33 КУпАП і є домірним скоєному.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 33, ч. 4 ст. 122, ст.ст. 283-285, 294 КУпАП, ст. 22 Закону України «Про виконавче провадження», -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 40 (сорока) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 (шістсот вісімдесят) гривень.
Стягнути із ОСОБА_1 судовий збір за винесення постанови про накладення адміністративного стягнення у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 36 (тридцять шість) грн. 54 коп.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Святошинський районний суд м. Києва.
Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з наступного дня після набрання нею законної сили.
Суддя: В.О. Жмудь