Ухвала від 28.02.2014 по справі 734/568/14

Провадження № 2-а/734/17/14 Справа № 734/568/14

Ухвала

іменем України

28 лютого 2014 року смт. Козелець

Козелецький районний суд Чернігівської області у складі:

Головуючого судді Бригинець М.М.,

при секретарі Пенській Л.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в смт. Козелець Чернігівської області справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції Кравченко Ю.А. на неправомірні дії головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції Кравченко Ю.А. вчинені при винесенні постанов б/н від 08 лютого 2014 року про відкриття виконавчого провадження, накладення арешту на всі рахунки банка та арешт транспортних засобів,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції Кравченко Ю.А., в якому просить визнати неправомірними дії відповідача, вчинені при винесенні постанов б/н від 08 лютого 2014 року про відкриття виконавчого провадження, накладення арешту на всі рахунки банка та арешт транспортних засобів.

Ухвалою судді Козелецького районного суду Чернігівської області від 19 лютого 2014 року було відкрито провадження у зазначеній справі та призначено її до судового розгляду.

В судовому засіданні виявилося, що вказаний позов було прийнято з порушенням правил підсудності, оскільки відповідно до вимог п.5 ч. 1 ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання ними рішень судів у справах, передбачених п.п. 1-4 ч.1 цієї статті.

Позивач оскаржує дії головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції Кравченко Ю.А. з приводу виконання рішення держави в особі Інпекції Держархбудконтролю у Чернігівській області.

І відповідно до вимог ч. 2 ст. 18 КАС України, яка визначає предметну підсудність адміністративних справ, така справа підсудна саме окружним адміністративним судам.

Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 22 КАС України якщо відкрито провадження по справі, яка предметно підсудна іншому суду, суд передає справу на розгляд іншого адміністративного суду; згідно з ч. 8 ст. 22 КАС України спори між адміністративними судами щодо підсудності не допускаються.

Враховуючи вищевикладене та з'ясувавши позицію сторін, які не заперечували проти передачі справи на розгляд до Чернігівського окружному адміністративному суду, суд вважає за необхідне передати дану справу на розгляд за підсудністю до Чернігівського окружному адміністративному суду.

Керуючись ст.ст. 18,22,165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції Кравченко Ю.А. на неправомірні дії головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції Кравченко Ю.А. вчинені при винесенні постанов б/н від 08 лютого 2014 року про відкриття виконавчого провадження, накладення арешту на всі рахунки банка та арешт транспортних засобів - передати за предметною підсудністю на розгляд до Чернігівського окружного адміністративного суду.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Козелецький районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Суддя