Ухвала від 27.02.2014 по справі 251/1152/14-ц

251/1152/14-ц

2-н/251/597/14

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАІНИ

27.02.2014 року Суддя Калiнiнського районного суду міста Горлiвки Донецької області Шипович В.В., розглянувши заяву про видачу судового наказу Приватного акціонерного товариства „ Горлівськтепломережа" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання,-

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство „ Горлівськтепломережа" у лютому 2014 року звернулось до суду із заявою про видачу судового наказу до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання за адресою АДРЕСА_1.

Відповідно до ч.6 ст 100 ЦПК України у разі, якщо боржником у заяві про видачу судового наказу, щодо якої відсутні підстави для її повернення чи відмову у видачі судового наказу, вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви, звертається до відповідного органу реєстрації місце перебування та місця проживання особи, щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.

У разі, якщо отримана судом інформація не дає можливість встановити зареєстроване у встановленому порядку місце проживання ( перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

Судом 27.02.2014 року отримана інформація з Адресного - довідкового підрозділу ГУДМС, УДМС України в Донецькій області відповідно до якої без повної дати народження не можливо надати відомості щодо реєстрації боржника - ОСОБА_2

За таких обставин у прийнятті заяви про видачу судового наказу необхідно відмовити

Керуючись ст. 99,100, 101, 293-294 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити Приватному акціонерному товариству „ Горлівськтепломережа" у прийнятті заяви про видачу судового наказу до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання, у зв'язку із тим, що отримана судом інформація не дає можливість встановити зареєстроване у встановленому порядку місце проживання ( перебування) фізичної особи - боржника.

Роз'яснити стягувачу право звернутись з тими самими вимогами до суду у позовному порядку.

У разі пред'явлення стягувачем позову до боржника у порядку позовного провадження сума судового збору, сплаченого за подання заяви про видачу судового наказу, зараховується до суми судового збору, встановленого за позовну заяву.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Калінінський суд м. Горлівки Донецької області шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги.

Суддя В.В. Шипович

Попередній документ
37366135
Наступний документ
37366137
Інформація про рішення:
№ рішення: 37366136
№ справи: 251/1152/14-ц
Дата рішення: 27.02.2014
Дата публікації: 03.03.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Калінінський районний суд м. Горлівки
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; на іншу вимогу