Ухвала від 19.02.2014 по справі 905/490/14

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

19.02.2014 Справа № 905/490/14 Суддя господарського суду Донецької області Філімонова О.Ю., розглянувши матеріали

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Управление качеством работ стройматериал" м. Донецьк

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьквуглезбагачення" м. Донецьк

про стягнення суми заборгованості у розмірі 28346, 41грн., 3% річних у розмірі 769,34грн.

Представники сторін:

від позивача: Фурта Н.С. - за довіреністю №б/н від 08.01.2014р.

від відповідача: не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До господарського суду Донецької області звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Управление качеством работ стройматериал" м. Донецьк з позовними вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьквуглезбагачення"

м. Донецьк про стягнення суми заборгованості у розмірі 28346, 41грн., 3% річних у розмірі 769,34грн.

18.02.2014р.представник відповідача надав клопотання про відкладення розгляду справи.

19.02.2014р. представник позивача через канцелярію надав заяву про долучення документів до матеріалів справи.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав з підстав зазначених у позові.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Вимоги ухвали суду від 27.01.2014р. не виконав.

У зв'язку з неявкою представника відповідача у судове засідання та ненаданням ним витребуваних судом документів по справі, суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1.Відкласти розгляд справи на 19.03.2014 року о 10:20 год.

2.Викликати для участі у засіданні повноважних представників позивача, відповідача. Явку представників визнати обов'язковою.

3. Зобов'язати надати суду до 17.03.2014р.

позивача:

- завірену належним чином копію довіреності №278 від 21.02.2013р.на отримання ТМУ;

відповідача:

- відомості про найменування і номери рахунків в банківських установах, з яких підлягають стягненню судові витрати в разі задоволення позову;

- письмовий відзив на позов із зазначенням доказів, що підтверджують викладені у відзиві обставини, та нормативно-правового обґрунтування своїх заперечень; забезпечити надіслання позивачу копії відзиву у порядку, передбаченому ст.59 Господарського процесуального кодексу України;

- довіреність №278 від 21.02.2013р.

- документи, що підтверджують заперечення проти позову (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії -до матеріалів справи).

4. Звернути увагу сторін на необхідність дотримання ними вимог ст. 33, 34, 36 Господарського процесуального кодексу України.

5. У разі неможливості подання суду документів, що були витребувані ухвалою - надати суду обґрунтовані письмові пояснення. Всі документи подавати з клопотанням про залучення їх до матеріалів справи.

6. Копії письмових доказів, які подаються до суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 Господарського процесуального кодексу України та п. 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації", затвердженого Наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 №55.

7. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду до винної сторони можуть бути застосовані заходи, передбачені п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України.

8. Попередити позивача, що у разі неподання ним витребуваних судом документів, суд може залишити позов без розгляду в порядку пункту 5 частини першої статті 81 Господарського процесуального кодексу України.

9. Копію ухвали надіслати сторонам.

Суддя О.Ю. Філімонова

Надруковано 4 примірника:

1-до справи

2- позивачу

1-відповідачу

Попередній документ
37328198
Наступний документ
37328200
Інформація про рішення:
№ рішення: 37328199
№ справи: 905/490/14
Дата рішення: 19.02.2014
Дата публікації: 26.02.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію