Ухвала від 17.01.2014 по справі 180/113/14-а

Справа № 180/113/14-а

УХВАЛА

17 січня 2014 р.

Суддя Марганецького міського суду Дніпропетровської області Тананайська Ю.А., розглянувши подання державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області про зміну способу та порядку виконання судового рішення по справі по справі № 2а-988/11 за позовом прокурора міста Марганець Дніпропетровської області в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Марганці Дніпропетровської області про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Марганецького міського суду Дніпропетровської області надійшло подання державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області про зміну способу та порядку виконання судового рішення по справі по справі № 2а-988/11 за позовом прокурора міста Марганець Дніпропетровської області в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Марганці Дніпропетровської області про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.

Відповідно до ч. 2 ст. 263 КАС України суд розглядає питання про відстрочку або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або сторони виконавчого провадження, що звернулися із поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі.

Керуючись ст. 165, 263 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Призначити судове засідання з розгляду подання державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області про зміну способу та порядку виконання судового рішення.

Судовий розгляд відбудеться 25 січня 2014 року о 13-00 год. в приміщенні Марганецького міського суду (м. Марганець, вул. Радянська, 72а).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Ю. А. Тананайська

Попередній документ
37301101
Наступний документ
37301103
Інформація про рішення:
№ рішення: 37301102
№ справи: 180/113/14-а
Дата рішення: 17.01.2014
Дата публікації: 25.02.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Марганецький міський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: