Ухвала від 23.01.2007 по справі 7/29-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

23 січня 2007 р. Справа № 7/29-07

Суддя господарського суду Вінницької області Мінєєва Н.В., розглянувши в приміщенні суду справу за позовомПриватного підприємця ОСОБА_1, м.Оріхів Запорізької області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Надбужжя-Агро", с.Чернятка Бершадського району Вінницької області про стягнення 15819,67 грн

При секретарі судового засідання Юрчак Л.C.

За участю представників :

позивача : ОСОБА_2 - постійна довіреність НОМЕР_1;

відповідача : не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

Подано позов про стягнення 15819 грн. 67 коп. заборгованості, що виникла внаслідок невиконання відповідачем умов укладеного між сторонами договору купівлі-продажу від 15.06.2004 року щодо перерахування коштів за отримані товаро-матеріальні цінності.

Ухвалою суду від 30.11.2006 року порушено провадження у справі №7/29-07 та призначено її до судового розгляду на 23.01.2007 року.

Відповідач на зазначену дату не з'явився, вимоги зазначеної ухвали не виконав, у т.р. не надав відзиву на позов. Про день і час розгляду справи був належним чином повідомлений, що стверджується відмітками на штемпелі вихідної кореспонденції канцелярії суду за НОМЕР_2-НОМЕР_3 про направлення сторонам у справі ухвали від 30.11.2006 року рекомендованими листами.

В судовому засідання з'ясовано, що позивач не виконав вимог ухвали суду від 30.11.2006 р. щодо надання доказів.

Окрім цього, позивач просить відкласти розгляд справи в зв'язку з необхідністю надання додаткових доказів та не заперечує проти розгляду справи поза межами термінів, що передбачені ст.69 ГПК України.

Враховуючи вищевикладені обставини, а також з метою забезпечення реалізації прав, наданих сторонам у справі ст.22 ГПК України, розгляд справи підлягає відкладенню на іншу дату.

Керуючись п.п. 1, 2 ст.77 ГПК, ст.86 України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 26 лютого 2007 р. о 11:00 год. , в приміщенні господарського суду, кімн. №1113.

2. Явка в судове засідання повноважних представників сторін обов'язкова.

3. Зобов'язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду з супровідним листом за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку:

Позивачу : оригінали доданих до позовної заяви документів - для огляду в судовому засіданні, у тому рахунку видаткову накладну НОМЕР_4 , на яку є посилання в позові, але яка не додана до позовних матеріалів. Книгу обліку придбання товарів, робіт (послуг) за 2004 рік - для огляду в суді. Письмові пояснення та докази щодо правових підстав (з посиланням на норми чинного законодавства) зарахування поставленого відповідачем ячменю на загальну суму 6081,7 грн. в рахунок погашення заборгованості перед позивачем. Докази в підтвердження фактів постачання відповідачу товарно-матеріальних цінностей по накладній НОМЕР_4 та по договору купівлі - продажу від 15.06.2004 року, а також докази проведення відповідачем розрахунків за отриманий товар (первинні бух. документи, у т.р. оригінал накладної для огляду в судовому засіданні, копії - справу, платіжні документи, банківські виписки тощо). Розрахунок стягуваної чи оспорюваної суми складений відповідно до вимог чинного законодавства та умов договору із зазначенням застосованих методів, платіжних та товарно-розпорядчих документів з розбивкою по періодам і підписаний посадовими особами, які його склали. Обопільний розгорнутий акт звірки взаєморозрахунків станом на час розгляду справи в суді, в якому показати динаміку росту заборгованості та її погашення з посиланням на номер, назву, дату та суму первинного документу, для складання якого зобов'язати позивача з'явитись до відповідача. Довідку щодо перебування відповідача на обліку в ЄДРПОУ станом на час розгляду справи в суді. Докази проведення розрахунків відповідачем на час розгляду справи в суді (первинні бух. документи). Надати оригінали своїх установчих документів для огляду в судовому засіданні, належно завірені копії - в справу.

Відповідачу: установчі документи, на підставі яких діє відповідач (у т.р. статут в діючій редакції, довідку з ЄДРПОУ). Вказати свої банківські реквізити. Розгорнутий акт звірки взаєморозрахунків сторін. Відзив на позов з доказами в обґрунтування та доказом відправки (отримання) копії позивачем. Книгу обліку придбаних товарів, робіт послуг за 2004 рік - для огляду в суді. Докази проведення розрахунків з позивачем на час розгляду справи в суді (первинні бух. документи).

У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п.5 ст.83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст.81 ГПК України).

4. Дану ухвалу направити сторонам рекомендованими листами.

Суддя Мінєєва Н.В.

Попередній документ
373006
Наступний документ
373008
Інформація про рішення:
№ рішення: 373007
№ справи: 7/29-07
Дата рішення: 23.01.2007
Дата публікації: 21.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Вінницької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію