79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
10.01.07 Справа№ 4/2587-2/193А
За позовом Міжрегіональної науково-виробничої асоціації підприємств "Авіокон проект", м.Львів
до відповідача Державного територіально галузевого об"єднання "Південно-західна залізниця", м.Київ
про оскарження бездіяльності
Суддя Зварич О.В.
при секретарі Наливко А.
Представники:
від позивача Поз М.О., без довіреності
від відповідача не з"явився
Суть спору. Позов заявлено міжрегіональною науково-виробничою асоціацією підприємств "Авіокон проект", м.Львів, до державного територіально галузевого об"єднання "Південно-західна залізниця", м.Київ, про оскарження бездіяльності.
Судом встановлено:
Позовну заяву вх.№11537 від 07.12.2006р. позивач направив до господарського суду Львівської області, керуючись нормами Кодексу адміністративного судочинства України. У позовній заяві просить зобов"язати відповідача укласти договір по закупівлі робіт на реконструкцію щитової 0,4 кВ на загальну суму 1819800,00 грн., в т.ч. ПДВ 303300,00 грн. з підприємством Міжрегіональна науково-виробнича асоціація підприємств "Авіокон проект", що є переможцем тендеру.
Дослідивши зміст позовних вимог, заявлених Міжрегіональною науково-виробничою асоціацією підприємств "Авіокон проект", м.Львів, суд приходить до висновку про те, що вони за своєю природою носять цивільно-правовий характер, і спір не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
У відповідності з статтею 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на: спори фізичних чи юридичних осіб із суб"єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності; спори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби; спори між суб"єктами владних повноважень з приводу реалізації їхньої компетенції у сфері управління, у тому числі делегованих повноважень, а також спори, які виникають з приводу укладення та виконання адміністративних договорів; спори за зверненням суб"єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом; спори щодо правовідносин, пов"язаних з виборчим процесом чи процесом реферерендуму.
Стаття 3 КАС України передбачає, що адміністративний договір - це дво-або багатостороння угода, зміст якої складають права та обов"язки сторін, що випливаютьіз владних управлінських функцій суб"єкта владних повноважень, який є однією із сторін угоди.
Позивачем не надано доказів про статус державного територіально галузевого об"єднання "Південно-західна залізниця", м.Київ, як суб"єкта владних повноважень та характер спірного договору, як адміністративного.
Тому суд вважає за необхідне закрити провадження в адміністративній справі на підставі пп. 1 п. 1 ст. 157 КАС України.
Враховуючи вищевикладене, керуючись пп.1 п.1 ст.157 , 165 КАС України, суд
Провадження у справі закрити.
Суддя Зварич О.В.