пр. № 2/759/1340/14
ун. № 759/20306/13-ц
13 лютого 2014 року Святошинський районний суд м.Києва
в складі головуючого судді: Лук"яненко Л.М.
при секретарі : Борей В.Г.
розглянувши у судовому засіданні справу за позовом ПАТ Комерційний Банк « ПРИВАТБАНК « до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості -,
Встановив:
ПАТ Комерційний Банк « ПРИВАТБАНК « звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості .
В судовому засіданні після відкриття провадження по справі і до початку судового розгляду виявилось , що заяву прийнято з порушенням правил підсудності , згідно з довідки з адресного бюро місцем реєстрації відповідача - Київська обл. Таращанський район с.Володимирівка вул..Шевченко ,24 ( а.с. 41 ) .
Відповідно до вимог ст. 109 ЦПК України, позови пред"являються в суді за зареєстрованим у встановленому порядку місцем їх проживання відповідача .
Дана справа непідсудна Святошинському райсуду м.Києва.
Представник позивача в судовому засіданні не заперечує проти передачі справи за підсудністю .
Відповідач в судове засідання не з*явився , про день слухання справи повідомлений належним чином .
За таких обставин, та керуючись ст.116 ЦПК України, суд,-
Ухвалив:
Цивільну справу за позовом ПАТ Комерційний Банк « ПРИВАТБАНК « до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості передати на розгляд до Таращанського районного суду Київської обл.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва на протязі 5 днів .
Суддя: