Ухвала від 11.02.2014 по справі 813/8463/13-а

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

11 лютого 2014 року Справа № 813/8463/13-а

Львівський окружний адміністративний суд

у складі: головуючого - судді Сакалоша В.М.,

за участю секретаря судового засідання - Ємчук Л.В.,

представника відповідача - Можаєвої Н.В.,

розглянувши у м. Львові у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Квартирно-експлуатаційного відділу м.Львова до Управління Державної казначейської служби України у Залізничному районі м.Львова про визнання протиправною бездіяльність і зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова до Управління Державної казначейської служби України у Залізничному районі м.Львова про визнання протиправною бездіяльність і зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою суду від 14.11.2013 року відкрито провадження у справі. В судові засідання 14.01.2014 року, 27.01.2014 року та 11.02.2014 року представник позивача не прибув, хоча був належним чином повідомлений про розгляд справи, про що свідчать розписка у довідці про відкладення розгляду справи та повідомлення про вручення поштового відправлення (які долучені до матеріалів справи).

Судом взято до уваги те, що представник позивача неодноразово подавав на розгляд суду клопотання про перенесення розгляду справи, однак такі були невмотивовані, а обставини та пояснення, які у них наводились, не були підтверджені жодними документами.

При прийнятті ухвали суд виходив з наступного.

Відповідно до ч.3 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) кожна особа, яка звернулася за судовим захистом, розпоряджається своїми вимогами на свій розсуд, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно ч. 3 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час та місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Оскільки позивач повторно не прибув у судове засідання, хоча був належним чином повідомлений про час та місце судового розгляду, а також не надав заяви про розгляд справи за його відсутності, то суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 3 ст. 155 КАС України особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Враховуючи вищенаведене та керуючись ст.ст. 11, 128, 155, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Квартирно-експлуатаційного відділу м.Львова до Управління Державної казначейської служби України у Залізничному районі м.Львова про визнання протиправною бездіяльність і зобов'язання вчинити дії - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя Сакалош В.М.