10 січня 2014 року Чернігів Справа № 825/4706/13-а
Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді Смірнової О.Є.,
за участю секретаря Прокіної А.С.,
представника позивача Калачової Н.С.,
представника відповідача Рябця В.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за адміністративним позовом Державної фінансової інспекції в Чернігівській області до Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Прилуцької міської ради про зобов'язання виконати вимоги,-
24.12.2013 року Державна фінансова інспекція в Чернігівській області (далі - ДФІ в Чернігівській області) звернулась до суду з адміністративним позовом до Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Прилуцької міської ради (далі - КП «Міськсвітло») та просить зобов'язати відповідача виконати вимоги Прилуцької ОДФІ від 10.10.2013 № 2-18/1445 про усунення виявлених ревізією порушень, а саме:
- п. 2 вимог в частині відшкодування шляхом повернення коштів до міського бюджету м. Прилуки за 2012 рік в сумі 47980,03 грн.;
- п. 3 вимог в частині відшкодування шляхом перерахування коштів до міського бюджету м. Прилуки в сумі 56597,75 грн.;
- п. 4 вимог в частині стягнення з осіб, винних у неперерахуванні коштів в сумі 1938,16 грн. до міського бюджету м. Прилуки, шкоди у порядку та розмірі, встановленому ст.ст. 130-136 Кодексу законів про праці України.
Свої вимоги мотивує тим, що посадовими особами Прилуцької ОДФІ проведена ревізія фінансово-господарської діяльності КП «Міськсвітло» за період з 01.01.2011 по 31.07.2013, за результатами якої складено акт ревізії від 27.09.2013 № 2-24/13. Ревізією встановлено ряд порушень у зв'язку з чим КП «Міськсвітло» направлено вимоги Прилуцької ОДФІ від 10.10.2013 № 2-18/1445 про усунення виявлених ревізією порушень. Так, ревізією встановлено зайве нарахування КП «Міськсвітло» та пред'явлення до оплати УЖКГ Прилуцької міської ради вартості робіт в рослинництві, які оплачені останнім в повному обсязі на загальну суму 90827,08 грн., в тому числі: за 2012 рік на суму 47980,03 грн. та за січень - липень 2013 року на суму 42847,05 грн., в порушення ч. 1, 2 ст. 3, ч. 3, 7 ст. 8 та ч. 1, 5, 8 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996 та п. 10,11,12 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.1999 № 290 (далі - П(С)БО 15 «Дохід»). Внаслідок допущених порушень завдано матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму 90827,08 грн. міському бюджету м. Прилуки, оскільки роботи УЖКГ оплачувались за рахунок коштів міського бюджету. Пункт 2 вимоги від 10.10.2013 № 2-18/1445 залишається не виконаним в частині відшкодування шляхом повернення коштів до міського бюджету м. Прилуки за 2012 рік в сумі 47980,03 грн. Ревізією дотримання законодавства при визначенні розміру плати за оренду комунального майна встановлено, що в порушення ч. 1 та 2 ст. 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269 та п. 2.3 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Прилуки, яка затверджена рішенням Прилуцької міської ради 57 сесії 5 скликання № 11 від 26.03.2009, у договорах оренди не передбачено коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць. Внаслідок допущеного порушення КП «Міськсвітло» завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 1938,16 грн. Пункт 4 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445 залишається не виконаним в частині стягнення з осіб, винних у неперерахуванні коштів в сумі 1938,16 грн. до міського бюджету м. Прилуки, шкоди у порядку та розмірі, встановленому ст.ст. 130-136 Кодексу законів про праці України. Також КП «Міськсвітло» 60% отриманої орендної плати в загальній сумі 56597,75 грн., в тому числі за 2011 рік на суму 13397,27 грн., за 2012 рік - 29432,90 грн., січень - липень 2013 року - 13767,58 грн. не перераховано до місцевого бюджету, чим завдано збитків міському бюджету м. Прилуки на суму 56597,75 грн. Пункт 3 вимоги від 10.10.2013 № 2-18/1445 залишається не виконаним в частині відшкодування шляхом перерахування коштів до міського бюджету м. Прилуки в сумі 56597,75 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю та просив їх задовольнити, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.
Представник відповідача в судовому засіданні позов визнав повністю та не заперечував проти його задоволення.
Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, заслухавши пояснення сторін, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає, що позов належить задовольнити повністю, зважаючи на таке.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» здійснення державного фінансового контролю забезпечує центральний орган виконавчої влади, уповноважений Президентом України на реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю (далі - орган державного фінансового контролю).
Орган державного фінансового контролю у своїй діяльності керується Конституцією України, цим Законом, іншими законодавчими актами, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.
Згідно із ст. 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» головними завданнями органу державного фінансового контролю є: здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяттям зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності у міністерствах та інших органах виконавчої влади, державних фондах, фондах загальнообов'язкового державного соціального страхування, бюджетних установах і суб'єктах господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах, в установах та організаціях, які отримують (отримували у періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів, державних фондів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), за дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів, дотриманням законодавства про державні закупівлі, діяльністю суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені законодавством до підконтрольних установ, за рішенням суду, винесеним на підставі подання прокурора або слідчого для забезпечення розслідування кримінальної справи.
Державний фінансовий контроль забезпечується органом державного фінансового контролю через проведення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та інспектування.
Порядок проведення органом державного фінансового контролю державного фінансового аудиту, інспектування та перевірок державних закупівель установлюється Кабінетом Міністрів України.
Судом встановлено, що відповідно до п. 2.1 плану контрольно-ревізійної роботи ДФІ в Чернігівській області на III квартал 2013 року та на підставі направлень на проведення ревізії працівниками Прилуцької ОДФІ проведено ревізію фінансово-господарської діяльності КП «Міськсвітло» за період з 01.01.2011 по 31.07.2013.
Ревізія розпочата 05.08.2013 та закінчена 27.09.2013 та була зупинена з 10.09.2013 по 20.09.2013 для проведення зустрічних звірок.
За результатами проведеної ревізії складено акт ревізії фінансово-господарської діяльності від 27.09.2013 року №2-24/13 (а.с. 8-57).
Ревізією встановлено ряд порушень, тому з метою їх усунення КП «Міськсвітло» направлено вимоги Прилуцької ОДФІ від 10.10.2013 № 2-18/1445 про усунення виявлених ревізією порушень (а.с. 99-101).
Так, ревізією встановлено, що КП «Міськсвітло» в основному отримує дохід від реалізації робіт і послуг по договорах, укладених з Управлінням житлово-комунального господарства Прилуцької міської ради (далі - УЖКГ).
Так, КП «Міськсвітло» протягом періоду, який підлягав ревізії, укладені з УЖКГ наступні договори договори (а.с. 58-63):
- на виконання послуг знаки відмітні та інформаційні світлові;
- на виконання послуг закріплення доріг шляховими знаками;
- на виконання послуг в рослинництві;
- на виконання послуг з освітлення громадських місць;
- на використання електричної енергії зовнішнього освітлення м. Прилуки.
Виконання договорів, укладених КП «Міськсвітло» з УЖКГ, оплачені за рахунок коштів міського бюджету м. Прилуки.
Ревізією встановлено зайве нарахування КП «Міськсвітло» та пред'явлення до оплати УЖКГ вартості робіт в рослинництві, які оплачені останнім в повному обсязі на загальну суму 90827,08 грн., в тому числі: за 2012 рік на суму 47980,03 грн. та за січень - липень 2013 року на суму 42847,05 грн., в порушення ч. 1, 2 ст. 3, ч. 3, 7 ст. 8 та ч. 1, 5, 8 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996 та п. 10,11,12 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.1999 № 290 (далі - П(С)БО 15 «Дохід»).
Порушення встановлено методом звірки витрат, включених в акти приймання виконаних робіт (форма №2) (далі - акт ф.№2) та пред'явлених до оплати УЖКГ, з даними фактичних витрат по даним бухгалтерського обліку КП «Міськсвітло» (оборотні відомості товарно-матеріальних цінностей по субрахунках 201 «Сировина і матеріали», 203 «Паливо», матеріальні звіти, акти на використання та списання паливно-мастильних матеріалів та матеріалів, заправні листи та подорожні листи) та встановлено завищення вартості виконаних робіт в рослинництві на загальну суму 90827,08 грн., в тому числі:
- по косінню газонів газонокосаркою у зв'язку з включенням в акти ф.№2 витрат на бензин в завищених розмірах, які не підтверджені даними бухгалтерського обліку на загальну суму 55787,16 грн., в тому числі за 2012 рік на суму 28491,83 грн. та за січень - липень 2013 року на суму 27295,33 грн.;
- по посіву трави вручну у зв'язку з включенням в акти ф.№2 вартості трави газонної у завищених розмірах, чим списано по даних бухгалтерського обліку на загальну суму 16934,20 грн. за 2012 рік;
- по роботі автотранспорту у зв'язку з включенням в акти ф.№2 роботу тракторів МТЗ-80 (спец) та МТЗ-80 без документального підтвердження (відсутні подорожні листи тракториста та відповідно табелів обліку робочого часу (трактористи були на лікарняному або у відпустці) на загальну суму 18105,72 грн., в тому числі за 2012 рік на суму 2554,00 грн. та за січень - липень 2013 року на суму 15551,72 грн.
Так, по договорах від 19.01.2012 № 1 та від 04.12.2012 № 62 на виконання послуг в рослинництві за 2012 рік завищена вартість наданих послуг в рослинництві на загальну суму з ПДВ 47980,03 грн., в тому числі:
- по акту № 17 за квітень 2012 року на суму 8467,10 грн. по пункту 2 «посів трави вручну» у зв'язку з включенням в акт ф. №2 вартості трави газонної у завищених розмірах (фактично суміш трави було отримано від Прилуцької міської ради безоплатно, що підтверджено зустрічною звіркою проведеною в Прилуцькій міській раді) (а.с. 68);
- по акту № 38 за вересень 2012 року на суму 9674,52 грн. по пункту 2 «косіння газонів газонокосаркою» у зв'язку з включенням в акт ф.№2 витрат бензину на косарки в завищених розмірах, які не підтверджені даними бухгалтерського обліку (а.с. 69-70);
- по акту № 43 за жовтень 2012 року на загальну суму 16844,07 грн., в тому числі по пункту 2 «посів трави вручну» завищена вартість на суму 8467,10 грн. у зв'язку з включенням в акт ф. №2 вартості трави газонної у завищених розмірах (фактично суміш трави було отримано від Прилуцької міської ради безоплатно); по пункту 3 «косіння газонів газонокосаркою» на суму 5822,97 грн. у зв'язку з включенням в акт ф.№2 витрат бензину на косарки в завищених розмірах, які не підтверджені даними бухгалтерського обліку; по пункту 4 «робота автотранспорту» на суму 2554,00 грн. у зв'язку з відсутністю документального підтвердження роботи трактора МТЗ-80 (спец) державний номер 08012 (відсутні подорожні листи) (а.с. 73-75);
- по акту № 55 за грудень 2012 року на суму 12994,34 грн. по пункту 2 «косіння газонів газонокосаркою» у зв'язку з включенням в акт ф.№2 витрат бензину на косарки в завищених розмірах, які не підтверджені даними бухгалтерського обліку (а.с. 78-79).
По договору № 9 від 28.01.2013 на виконання послуг в рослинництві за 2013 рік завищена вартість наданих послуг в рослинництві на загальну суму з ПДВ 42847,50 грн.
Внаслідок допущених порушень завдано матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму 90827,08 грн. міському бюджету м. Прилуки, оскільки роботи УЖКГ оплачувались за рахунок коштів міського бюджету.
Листом від 06.11.2013 №01.03/301 КП «Міськсвітло» повідомило про часткове виконання п. 2 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445, а саме кошти в сумі 42847,50 грн. знято з виконаних робіт по рослинництву у жовтні місяці 2013 року по акту № 47 (а.с. 102-105).
Таким чином, п. 2 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445 залишається не виконаним в частині відшкодування шляхом повернення коштів до міського бюджету м. Прилуки за 2012 рік в сумі 47980,03 грн.
Ревізія питання дотримання законодавства при наданні в оренду оборотних та необоротних активів проведена суцільним способом.
Відповідно до наданих до ревізії договорів оренди встановлено, що у періоді, що підлягав ревізії, на об'єкті контролю діяло постійних 3 договори оренди нерухомого майна, а саме:
- договір оренди опор зовнішнього освітлення від 08.09.2008 № 2, укладений відповідачем з ПТ «ЛОМБАРД - СКАРБНИЦЯ» (а.с. 82-84);
- договір оренди опор зовнішнього освітлення від 17.01.2011 № 1 та за № 36, укладений відповідачем з ФОП ОСОБА_1 (а.с. 85-89);
- договір про сумісний підвіс від 01.10.2011 за № 22757, укладений відповідачем з ПАТ «Київстар» (а.с. 90-93).
Ревізією дотримання законодавства при визначенні розміру плати за оренду комунального майна встановлено, що в порушення ч. 1 та 2 ст. 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269 та п. 2.3 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Прилуки, яка затверджена рішенням Прилуцької міської ради 57 сесії 5 скликання № 11 від 26.03.2009 (далі - Методика № 11), у договорах оренди не передбачено коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.
У період ревізії проведено нарахування орендної плати з урахуванням індексу інфляції з моменту укладення договору. Відповідно перерахунку донараховано орендної плати на загальну суму 1938,16 грн., в тому числі за 2011 рік - 495,36 грн., за 2012 рік - 1046,78 грн., за січень - липень 2013 року - 396,02 грн.
Внаслідок допущеного порушення КП «Міськсвітло» завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 1938,16 грн.
Листом від 06.11.2013 №01.03/301 КП «Міськсвітло» повідомило про часткове виконання п. 4 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445, а саме договори оренди майна з ПТ «ЛОМБАРД - СКАРБНИЦЯ», ФОП ОСОБА_1, ПАТ «Київстар» доповнено додатками в зв'язку з коригуванням розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць. В обліку відображено дебіторську заборгованість по розрахунках за оренду майна з ПТ «ЛОМБАРД - СКАРБНИЦЯ» на суму 1090,81 грн., ФОП ОСОБА_1 на суму 485,41 грн., ПАТ «Київстар» на суму 361,94 грн. (а.с. 102).
Таким чином, п. 4 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445 залишається не виконаним в частині стягнення з осіб, винних у неперерахуванні коштів в сумі 1938,16 грн. до міського бюджету м. Прилуки, шкоди у порядку та розмірі, встановленому ст.ст. 130-136 Кодексу законів про працю України.
Ревізією стану розрахунків за договорами оренди встановлено, що у період з 01.01.2011 по 31.07.2013 нараховано орендної плати по укладених договорах оренди в загальній сумі 94829,68 грн., в тому числі за 2011 рік - 22495,44 грн., 2012 рік - 49388,28 грн. та січень - липень 2013 року - 22945,96 грн.
Згідно з даними банківських виписок надійшло коштів орендної плати на рахунок КП «Міськсвітло» від орендарів за користування переданого в оренду комунального майна на загальну суму 94329,58 грн., в тому числі за 2011 рік - 22328,78 грн., 2012 рік - 49054,84 грн., січень - липень 2013 року - 22945,96 грн.
За даними бухгалтерського обліку (оборотно - сальдової відомості по субрахунку 361) КП «Міськсвітло» за орендарями обліковувалася заборгованість по сплаті орендної плати станом на:
- 01.01.2011 - дебіторська та кредиторська заборгованості по договорах оренди відсутня;
- 01.01.2012 - дебіторська заборгованість в сумі 166,66 грн. за ПТ «ЛОМБАРД - СКАРБНИЦЯ»;
- 01.01.2013 - дебіторська заборгованість у сумі 500,10 грн. за ПТ «ЛОМБАРД - СКАРБНИЦЯ».
- 01.08.2013 - дебіторська заборгованість у сумі 500,10 грн. за ПТ «ЛОМБАРД - СКАРБНИЦЯ».
Відповідно до пункту 11.1 «Порядок розподілу та використання орендної плати» Методики № 11 40% отриманої орендної плати залишається балансоутримувачу майна, 60% - перераховується до міського бюджету.
Ревізією банківських виписок по рахунках було встановлено, що КП «Міськсвітло» за період, що підлягав ревізії, 60 % орендної плати до міського бюджету м. Прилуки не перераховувало та за даними бухгалтерського обліку кредиторська заборгованість за розрахунками з міським бюджетом (субрахунок 642) по сплаті орендної плати не відображена, що є порушенням п. 1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996 та пунктів 11,12 П(С)БО 11 «Зобов'язання».
Так, КП «Міськсвітло» в порушення вимог п. 11.1 Методики № 11 60% отриманої орендної плати в загальній сумі 56597,75 грн., в тому числі за 2011 рік на суму 13397,27 грн., 2012 рік - 29432,90 грн., січень - липень 2013 року - 13767,58 грн. не перераховано до міського бюджету, чим завдано збитків міському бюджету м. Прилуки (код надходження доходів до бюджету 22080400) на суму 56597,75 грн.
Листом від 06.11.2013 №01.03/301 КП «Міськсвітло» повідомило про часткове виконання п. 3 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445, а саме: в обліку відображено кредиторську заборгованість по розрахунках з міським бюджетом м. Прилуки на загальну суму 56597,75 грн. (а.с. 102).
Таким чином, п. 3 вимоги від 10.10.2013 №2-18/1445 залишається не виконаним в частині відшкодування шляхом перерахування коштів до міського бюджету м. Прилуки в сумі 56597,75 грн.
Суд звертає увагу на те, що вимоги Прилуцької ОДФІ від 10.10.2013 №2-18/1445 в судовому порядку не оскаржувались та не скасовані.
Пунктом 7 ст. 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» передбачено право органів державного фінансового контролю пред'являти керівникам та іншим особам підприємств, установ та організацій, що контролюються, обов'язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства, вилучати в судовому порядку до бюджету виявлені ревізіями приховані і занижені валютні та інші платежі, ставити перед відповідними органами питання про припинення бюджетного фінансування і кредитування, якщо отримані підприємствами, установами та організаціями кошти і позички використовуються з порушенням чинного законодавства
Згідно із ст. 15 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» законні вимоги службових осіб органу державного фінансового контролю є обов'язковими для виконання службовими особами об'єктів, що контролюються.
Пунктом 10 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» передбачено право органу державного фінансового контролю звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства з питань збереження і використання активів.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Частиною 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Частиною 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 Кодексу адміністративного судочинства України.
Позивач як суб'єкт владних повноважень довів правомірність та обґрунтованість вимоги Прилуцької ОДФІ від 10.10.2013 № 2-18/1445 про усунення виявлених ревізією порушень.
В силу ст. 136 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.
У ч. 3, 4 ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову. Суд не приймає відмови від адміністративного позову, визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача або відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.
Підстав для неприйняття визнання адміністративного позову судом не встановлено.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ДФІ в Чернігівській області є обґрунтованими.
Керуючись ст.ст. 122, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позов задовольнити повністю.
Зобов'язати Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Прилуцької міської ради виконати вимоги Прилуцької об'єднаної державної фінансової інспекції від 10.10.2013 № 2-18/1445 про усунення виявлених ревізією порушень, а саме:
- п. 2 вимог в частині відшкодування шляхом повернення коштів до міського бюджету м. Прилуки за 2012 рік в сумі 47980,03 грн.;
- п. 3 вимог в частині відшкодування шляхом перерахування коштів до міського бюджету м. Прилуки в сумі 56597,75 грн.;
- п. 4 вимог в частині стягнення з осіб, винних у неперерахуванні коштів в сумі 1938,16 грн. до міського бюджету м. Прилуки, шкоди у порядку та розмірі, встановленому ст.ст. 130-136 Кодексу законів про праці України.
Постанова суду набирає законної сили в порядку статей 167,186 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня отримання її копії.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Суддя О.Є. Смірнова