Ухвала від 27.09.2013 по справі 183/6294/13-ц

УХВАЛА

Справа № 183/6294/13-ц

№ 2-о/183/184/13

27.09.2013 року суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Дубовенко І.Г. розглянув матеріали за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа - Державне казначейство України, про відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області з заявою, в якій просила суд за рахунок державного бюджету в особі Державного казначейства України відшкодувати їй моральну шкоду в розмірі 28224 грн., завдану незаконними діями органу досудового розслідування.

Ухвалою суду від 27.08.2013 року - позовна заява була залишена без руху та наданий позивачу строк для усунення недоліків.

19.09.2013 року до канцелярії суду подані пояснення представника заявника, щодо необхідно розгляду заяви ОСОБА_1 не відповідно до вимог ЦПК України, а відповідно до вимог ЗУ «Про прядок відшкодування шкоди, завданої громадянину незаконними діями органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, органу досудового розслідування, прокуратури і суду».

Ч. 2 ст. 121 ЦПК України передбачає, що якщо заявник відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги, визначені ст. 119 ЦПК України, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Отже, у зв'язку з тим, що заявник у наданий йому строк для усунення недоліків передбачених ст. 119 ЦПК України, зазначені недоліки не усунув, суд вважає, що заява повинна бути йому повернута.

На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа - Державне казначейство України, про відшкодування моральної шкоди - повернути ОСОБА_1.

Роз'яснити ОСОБА_1, що вона не позбавлена права звернутися до суду із позовною заявою про відшкодування моральної шкоди.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали, а у разі відсутності в судовому засіданні осіб, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Суддя І.Г.Дубовенко

Попередній документ
36362804
Наступний документ
36362806
Інформація про рішення:
№ рішення: 36362805
№ справи: 183/6294/13-ц
Дата рішення: 27.09.2013
Дата публікації: 30.12.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Самарівський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Інші справи