Ухвала від 06.12.2013 по справі 530/2598/13-ц

Справа № 530/2598/13-ц

Номер провадження 2-о/530/117/13

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"06" грудня 2013 р. Зіньківський районний суд Полтавської області в складі: головуючого-судді Должко С.Р., при секретарі Водолага Л.А., народних засідателів Олефір А.І., Манойло Н.А., розглянувши цивільну справу за заявою

ОСОБА_1 про визнання фізичної особи недієздатною та про встановлення над нею опіки, -

ВСТАНОВИВ:

До Зіньківського районного суду звернулась ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 недієздатним та про встановлення над ним опіки.

ОСОБА_2 з 14.11.2013 року знаходиться у Полтавській обласній психіатричній лікарні, у зв"язку із загостренням психічного захворювання. Він є інвалідом з дитинства по психічному захворюванню та перебуває на диспансерному обліку при психіатричному кабінеті Зіньківської ЦРЛ з 05.10.2010 року по даний час. Його неадекватна поведінка потребує встановлення над ним опіки.

При таких обставинах для встановлення психічного стану фізичної особи по справі необхідно провести судово-психіатричну експертизу.

На підставі викладеного та керуючись ст.. 168 п.5 ч.1, ст.. 202, 239 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Призначити по даній справі судово-психіатричну експертизу, проведення якої доручити експертам Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. Мальцева, попередивши експертів про кримінальну відповідальність по ст.. ст.. 384, 385 КК України.

На вирішення експертизи поставити слідуючі питання:

- Який психічний стан ОСОБА_2?

- Чи є ОСОБА_2 дієздатним?

Для дослідження експерта надіслати матеріали цивільної справи № 530/2598/13-ц.

2. Зупинити провадження по справі до надходження висновків судово-психіатричної експертизи.

Ухвала в частині зупинення провадження по справі може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

Народні засідателі: підпис А.І.Олефір

підпис Н.А. Манойло

Суддя Зіньківського

районного суду Полтавської області С.Р.Должко

Попередній документ
36210776
Наступний документ
36210778
Інформація про рішення:
№ рішення: 36210777
№ справи: 530/2598/13-ц
Дата рішення: 06.12.2013
Дата публікації: 24.12.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Зіньківський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи; про визнання фізичної особи недієздатною