(про відкриття провадження у справі)
Cправа №2033/9392/2012
Провадження №2о/2033/200/2012
03.12.2012 року м. Харків
Суддя Фрунзенського районного суду м.Харкова Трофімов В.С., розглянувши заяву ОСОБА_1 Фрунзенського району Харківської міської ради, що діє в інтересах недієздатної ОСОБА_2, зацікавлена особа -ОСОБА_3, про призначення опікуна недієздатній особі,
Заявник ОСОБА_1 Фрунзенського району Харківської міської ради, що діє в інтересах недієздатної ОСОБА_2, зацікавлена особа -ОСОБА_3, звернулися до суду з заявою про призначення опікуна недієздатній особі
Заява подана до суду 29.11.2012 року з додержанням ст. ст. 119-120 ЦПК України.
Суд вважає, що заява підсудна Фрунзенському районному суду м. Харкова та відкриває провадження у зазначеній справі.
Суд не вбачає підстави для проведення у справі попереднього судового засідання, у зв'язку з чим справа підлягає призначенню у судове засідання
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України, -
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 Фрунзенського району Харківської міської ради, що діє в інтересах недієздатної ОСОБА_2, зацікавлена особа -ОСОБА_3, про призначення опікуна недієздатній особі.
Призначити судове засідання у справі, яке відбудеться „18” грудня 2012 року о „12” годині „30” хвилин , в приміщенні Фрунзенського районного суду м. Харкова.
Направити зацікавленій особі копію заяви з копіями поданих до неї документів та запропонувати подати до початку попереднього судового засідання письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують їх заперечення.
Роз'яснити особам , які приймають участь у справі, що відповідно до ст. 131 ЦПК України, сторони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Сторони, до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті , зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів , що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження , що стосуються предмету спору.
Копію ухвали надіслати особам , які приймають участь у справі.
Ухвала суду може бути оскаржена лише з приводу недотримання правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Харківської області через Фрунзенський районний суд м. Харкова протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: