Справа № 3-7949/2007 рік
12 липня 2007 року м. Джанкой
Судця Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Козуб О.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
Згідно протоколу ПР № 154184 від 02.06.2007 року, ОСОБА_1 не виконав вимоги п.14.6 Правил дорожнього руху України, оскільки 02.06.2007 року він, рухаючись по автодорозі ІНФОРМАЦІЯ_3, керуючи транспортним засобом " ВАЗ-21093", державний номер НОМЕР_1, здійснив обгін іншого транспортного засобу на ділянці дороги з обмеженою оглядовістю, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Громадянин ОСОБА_1 в суд з'явився, вину свою у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення не визнав, пояснивши, що обгін транспортного засобу він не здійснював, свідки здійснення їм маневру обгін відсутні, автомобіль, який він нібито обігнав, інспектором не зупинявся. На вимогу інспектора РР ДПС при УДАІ ОСОБА_2 він зупинив свій автомобіль, правопорушення не вчиняв, інспектором з нього вимагались гроші у розмірі ІНФОРМАЦІЯ_4.
Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд вважає, що в діях гр. ОСОБА_1 не міститься ознак правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В матеріалах справи про адміністративне правопорушення, а саме в протоколі про адміністративне правопорушення від 02.06.2007 року відсутні відомості, які б свідчили, що ОСОБА_1 дійсно скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 Кодексу про адміністративні правопорушення, оскільки в протоколі є тільки пояснення правопорушника та рапорт інспектора про події, які сталися 02.06.2007 року, свідки чи поняті, яки могли б підтвердити скоєння ОСОБА_1 порушення правил обгону, відсутні. В протоколі не зазначений транспортний засіб, обгін якого був скоєний, цей транспортний засіб інспектором не зупинявся, пояснення з водія не відбирались.
В діях гр. ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тому провадження підлягає закриттю згідно з п.1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керуючись ст. 247 п.1, ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
постановив:
Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення про притягнення гр. ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності,
передбаченої ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, звільнив його від адміністративної відповідальності за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Постанова судді оскарженню не підлягає.