Ухвала від 21.11.2013 по справі 522/29364/13-к

Справа №522/29364/13-к

1-«кс»/522/12145/13

УХВАЛА

Іменем України

21 листопада 2013 року слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси Цільмак К.П., розглянувши скаргу ОСОБА_1, про витребування у судді Приморського районного суду м. Одеси Гаєвої Л.В. його заяв про скоєння особливо небезпечних злочинів та зареєструвати його заяви про скоєння особливо небезпечних злочинів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, в порядку ст. 303 КПК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, звернувся до слідчого судді з скаргою, в порядку ст. 303 КПК України, в якій просив витребувати у судді Приморського районного суду м. Одеси Гаєвої Л.В. його заяви про скоєння особливо небезпечних злочинів та зареєструвати його заяви про скоєння особливо небезпечних злочинів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Розглянувши скаргу ОСОБА_1, вважаю необхідним відмовити в відкритті провадження за скаргою, з наступних підстав.

Згідно ст. 303 КПК України: « На досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого, або прокурора:

1) бездіяльність слідчого, прокурора яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР, у неповерненні тимчасово вилученого майна, нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов'язаний вчинити у визначений КПК України строк; 2) рішення слідчого, прокурора про зупинення досудового розслідування; 3) рішення слідчого, прокурора про закриття кримінального провадження; 4) рішення слідчого, прокурора про відмову у визнанні потерпілим; 5) рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора при застосуванні заходів безпеки; 6) рішення слідчого, прокурора про відмову в задоволенні клопотання про проведення слідчих дій; 7) рішення слідчого, прокурора про зміну порядку досудового розслідування та продовження його згідно з правилами, передбаченими КПК України.

Скарги на інші рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора не розглядаються під час досудового розслідування і можуть бути предметом розгляду під час підготовчого провадження у суді.

З скарги ОСОБА_1 вбачається що останній звернувся до слідчого судді з скаргою в якій просить витребувати у судді Приморського районного суду м. Одеси Гаєвої Л.В. його заяви про скоєння особливо небезпечних злочинів та зареєструвати його заяви про скоєння особливо небезпечних злочинів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Стаття 303 КПК України містить вичерпаний перелік дій, бездіяльності яки можуть бути оскаржені під час досудового провадження до слідчого судді.

Згідно ст. 304 КПК України: « Слідчий суддя, суд відмовляє в відкритті провадження за скаргою лише у разі, якщо скарга, подана на рішення, дію чи бездіяльність слідчого, прокурора, що не підлягає оскарженню».

Зважаючи на те, що ст. 303 КПК України, не передбачає можливості слідчому судді витребувати заяви у суддів та реєструвати заяви про скоєнні злочини до ЄРДР, вважаю необхідним відмовити у відкритті провадження за скаргою ОСОБА_1.

Водночас повідомляю, що заявнику ОСОБА_1 необхідно привести обставини викладені ним у своїй скарзі до відповідності з діючим кримінально - процесуальним законодавством, а саме ст. 303 КПК України, та викласти прохальну частину своєї скарги згідно чинного законодавства.

Керуючись ст.ст.,303, 304 КПК України,

УХВАЛИВ:

Відмовити в відкритті провадження за скаргою ОСОБА_1, про витребування у судді Приморського районного суду м. Одеси Гаєвої Л.В. його заяв про скоєння особливо небезпечних злочинів та зареєструвати його заяви про скоєння особливо небезпечних злочинів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, в порядку ст. 303 КПК України.

Копія ухвали про повернення скарги або відмову у відкритті провадження невідкладно надсилається особі, яка подала скаргу, разом із скаргою та усіма доданими до неї матеріалами.

Апеляційна скарга, на ухвалу слідчого судді, може бути подана протягом п'яти днів з дня її оголошення.

Подання апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді зупиняє набрання нею законної сили, але не зупиняє її виконання.

Слідчий суддя:

21.11.2013

Попередній документ
35492375
Наступний документ
35492377
Інформація про рішення:
№ рішення: 35492376
№ справи: 522/29364/13-к
Дата рішення: 21.11.2013
Дата публікації: 22.01.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Приморський районний суд м. Одеси
Категорія справи: