29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
про порушення провадження у справі
"20" листопада 2013 р.Справа № 924/1505/13
Господарський суд Хмельницької області у складі:
Суддя Гладюк Ю. В., розглянувши матеріали
за позовом публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" м. Дніпропетровськ
до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 м. Полонне
про стягнення 38 075,08 грн. заборгованості
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст.61,64,65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні господарського суду на 10:00 год. "02" грудня 2013 р.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, каб. 314
Відповідачу подати в судове засідання копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, письмовий відзив на позов з документальним обгрунтуванням своїх доводів.
Суддя Ю.В. Гладюк
У відповідності з п. 5 ст. 83 ГПК України, господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторони.
Віддрук. 5 прим. :
1 - до справи,
2,3,4 - позивачу (рек. з пов. - 1) 49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50; 2) 4927, м. Дніпропетровськ, а/с 1800; 3) ОСОБА_2- АДРЕСА_1 ),
5 - відповідачу (рек. з пов. - АДРЕСА_2).