14 листопада 2013 року м. Київ К/800/56367/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Лиска Т.О., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 22 жовтня 2013 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Турківському районі Львівської області про спонукання до вчинення дій,
Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Турківському районі Львівської області , у якому просило зобов'язати відповідача включити до щомісячного Акту звірки виплаченні Управлінням суми пенсій за період з 01 грудня 2012 року по 30 квітня 2013 року громадянину ОСОБА_1, які не прийняті до відшкодування.
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 24 травня 2013 року в задоволенні позову відмовлено.
Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 22 жовтня 2013 року апеляційну скаргу позивача залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції залишено без змін.
Не погоджуючись з прийнятим рішенням, Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області, посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати оскаржуване рішення та прийняти нову постанову, якою позов задовольнити у повному обсязі.
Відповідно до положень пункту 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на неправильність вирішення справи).
Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваного судового рішення, яке відповідає практиці Вищого адміністративного суду України у цій категорії справ, касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.
Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 22 жовтня 2013 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Турківському районі Львівської області про спонукання до вчинення дій.
Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого адміністративного суду України Т.О. Лиска