08.11.2013
Справа № 337/5952/13-ц
Провадження № 2/337/2591/2013
Іменем України
08 листопада 2013 року м. Запоріжжя
Суддя Хортицького районного суду міста Запоріжжя Бредун Д.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Ухвалою суду від 28 жовтня 2013 року позовну заяву в порядку ст. 121 ЦПК України було залишено без руху, а ОСОБА_1 - надано строк для усунення виявлених недоліків: п'ять днів з моменту отримання копії ухвали.
Вказану ухвалу суду було отримано ОСОБА_1 особисто в приміщенні суду 31 жовтня 2013 року, однак станом на 08 листопада 2013 року зазначені в ухвалі недоліки не усунуті.
Відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивачем відповідно до ухвали у встановлений строк не будуть виконані вимоги, визначені ст.ст. 119-120 ЦПК України, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачу.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 121 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини - вважати неподаною та повернути позивачу.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через Хортицький районний суд м. Запоріжжя протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя Хортицького районного суду
м. Запоріжжя Д.С. Бредун