Справа № 531/1069/13-к
Провадження №1-кп/531/80/2013
іменем України
06 вересня 2013 року м.Карлівка
Карлівський районний суд Полтавської області в складі: головуючого - судді Жмурка П.Я., при секретарі Сімоненко Я.С., за участю прокурора Лифаря В.Г., обвинуваченого ОСОБА_1, в приміщенні суду розглянувши клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності (внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №120131801800000137 від 10.02.2013 р.) по обвинуваченню
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, одруженого, освіта середня, не працюючого, не військово зобов'язаного, раніше не судимого,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України,
04.06.2013 року у провадження судді надійшло клопотання про звільнення ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності на підставі ст. 46 КК України за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ст.128 КК України (внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №120131801800000137 від 10.02.2013 р ), у зв'язку з примиренням підозрюваного з потерпілою.
Як вбачається з клопотання, встановлено, що 10 лютого 2013 року близько 03 години ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння та знаходячись по вул. Перемоги в с. Халтурине Карлівського району Полтавської області, під час сварки із ОСОБА_2, із за того що остання відмовилась від того, щоб він її відвіз додому, в ході якої ОСОБА_1 з необережності, що виразилася в злочинній самовпевненості, наніс один удар кулаком правої руки по передній частині голови ОСОБА_2 Від даного удару остання упала на землю та при падінні отримала тілесні ушкодження у вигляді: синця в лобній ділянці голови : закритого внутрісуглобового перелому внутрішньої кісточки великогомілкової кістки та закритого перелому нижньої третини малогомілкової кістки з розривом синдесмозу, які утворилися при повертанні стопи назовні, та які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості по ознаці тривалого розладу здоров'я. Тобто ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, та при цьому підтримав клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, у зв'язку з примиренням з потерпілою.
Прокурор просив задовольнити клопотання та закрити провадження.
Вислухавши думку сторін, враховуючи, що ОСОБА_1 раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, вчинив злочин невеликої тяжкості, примирився з потерпілою, матеріальних претензій до нього ніхто не пред'являє, тому суд приходить до висновку про можливість задоволення клопотання про звільнення ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілою та закриття відносно нього кримінального провадження.
Враховуючи наведене, керуючись ст. 288 КПК України, суд
Клопотання про звільнення ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності на підставі ст. 46 КК України, в зв'язку з примиренням з потерпілим - задовольнити.
Кримінальне провадження (внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №120131801800000137 від 10.02.2013 р.) по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.128 КК України закрити, звільнивши його від кримінальної відповідальності на підставі ст. 46 КК України.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Карлівський районний суд протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя П.Я.Жмурко