Постанова від 19.12.2006 по справі 5/3400-10/384

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

ПОСТАНОВА

19.12.06 Справа№ 5/3400-10/384

За позовом Прокуратури Галицького району м. Львова

в інтересах Державної податкової інспекції у Галицькому району м. Львова, м. Львів,

до відповідача-1 Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт», м. Львів,

до відповідача-2 Управління державної реєстрації Львівської міської ради, м. Львів,

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору : Львівського обласного управління статистики, м. Львів

про скасування державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт».

Суддя Довга О.І.

при секретарі Скремета О.О.

Представники:

Від позивача: Кульчицький О.С. -помічник прокурора Галицького району м. Львова

Від ДПІ у Галицькому районі м. Львова -Говоруха Ю.Л.

Від Відповідача-1: Ігнатович І.Й. -директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт»,

Гудима Д.А. -адвокат

Від Відповідача-2: не з'явився

Від третьої особи : Грановська І.С. - представник

Представникам роз'яснені права та обов'язки передбачені ст. ст. 49-59 КАС України, підстави та право відводу судді ст. 27 КАС України, та секретаря судового засідання ст. 29 КАС України.

Заяв та клопотань про відвід судді та секретаря судового засідання не подано.

Представники подали клопотання про відмову від технічного запису судового процесу.

Суть спору: На розгляді господарського суду Львівської області знаходиться справа за позовом прокурора Галицького району в інтересах держави в особі ДПІ у Галицькому районі м. Львова до товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт», Управління державної реєстрації Львівської міської ради та Львівського обласного управління статистики про скасування державної реєстрації ТзОВ «Ігнарт».

13.12.2006 року на адресу суду, від прокуратури Галицького району м. Львова, надійшла заява про уточнення та збільшення позовних вимог, а також про залучення до справи співвідповідачів.

Свої вимоги , викладені у вищезгаданій заяві , позивач обґрунтовує наступним чином:

26.12.03 відділом реєстрації та ліцензування Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради (правонаступником цього відділу є Управління державної реєстрації Львівської міської ради, створене Ухвалою Львівської міської ради №1170 від 15.04.04) ТзОВ « «Ігнарт» було зареєстровано (код ЄДРПОУ 20806060) шляхом перереєстрації ПП «Ігнат» (код ЄДРПОУ 20806060).

Відповідно до абзацу 10 п.3 Положення про Управління державної реєстрації Львівської міської ради, затвердженого Рішенням Львівської міської ради №493 від 21.05.04, підпункту 9 п.5 розділу 3 Положення про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради, затвердженого Рішенням виконавчого комітету №174 від 09.07.02, Управління державної реєстрації Львівської міської ради здійснює скасування державної реєстрації юридичних осіб на підставі рішення господарського суду (тому, з огляду на поставлені позовні вимоги, необхідно залучити вказане Управління в якості співвідповідача).

Згідно з ч.11-12 ст.8 Закону України «Про підприємництво», п.20 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №740 від 25.05.98 (котра діяла на час «перереєстрації» ПП «ІГНАРТ») у разі зміни назви , організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності, а також форми власності суб'єкт підприємницької діяльності у місячний термін з моменту настання зазначених змін зобов'язаний подати документи для перереєстрації з підтвердженням опублікування інформації про зміни у друкованих засобах масової інформації. А згідно п. 21 того ж Положення перереєстрація суб'єктів підприємницької діяльності проводиться в порядку , встановленому для його державної реєстрації.

Відповідно до ч.2 ст.6 Закону України «Про господарські товариства» державна реєстрація ТзОВ проводиться за правилами, встановленими Законом України «Про підприємства в Україні».

У відповідності до ч.2 ст.6 Закону України «Про підприємства в Україні» державна реєстрація підприємств здійснюється відповідно до Закону України « Про підприємництво».

Відповідно до ч.2 ст.8 Закону України «Про підприємництво», п.3 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №740 від 25.05.98 (котра діяла на час «перереєстрації» ПП «Ігнарт») для державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності -юридичної особи власник (власники) уповноважений ним (ними) орган чи особа (заявник) особисто або поштою (рекомендованим листом) подають до органу державної реєстрації, зокрема, установчі документи, до яких належать: 1) рішення власника (власників) майна про створення юридичної особи. Якщо власників або уповноважених ними органів два і більше, таким рішенням є установчий договір, а також протокол установчих зборів у випадках, передбачених законом; 2) статут, якщо відповідно до законодавства це необхідно для створюваної організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності.

У відповідності з п.15 Положення про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №118 від 22.01.96 (в редакції, чинній на момент перереєстрації ПП «Ігнарт») «у разі включення суб'єкта господарської діяльності до Державного реєстру йому присвоюються ідентифікаційний код і коди класифікаційних ознак. Суб'єктам підприємницької діяльності ідентифікаційний код присвоюється органами державної реєстрації під час реєстрації. Ідентифікаційний код є єдиним для всього інформаційного простору України і зберігається за суб'єктом протягом усього періоду його існування».

Таким чином, присвоєний ТзОВ «Ігнарт» ідентифікаційний код, як вже зазначалось, мав би відрізнятися від ідентифікаційного коду ПП «Ігнарт», оскільки входячи у статутний фонд ТзОВ Ігнарт» як цілісний майновий комплекс ПП «Ігнарт» мало би й надалі існувати, оскільки жодного рішення щодо його припинення власник (І.Й. Ігнатович) не приймав.

Відповідно до абзацу 2 ч.18 ст.8 Закону України «Про підприємництво», п.33 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №740 від 25.05.98 (котра діяла на час «перереєстрації» ПП «Ігнарт») скасування державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи здійснюється, зокрема, на підставі рішення суду у разі визнання недійсними або такими, що суперечать законодавству, установчих документів.

Установчі документи ТзОВ «Ігнарт» суперечать законодавству України, оскільки на їх підставі без відповідного рішення власника ПП «Ігнарт»останнє було реорганізоване шляхом його перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю, чим було порушено чинні на момент «перереєстрації» норми ч.1 ст.34 Закону України «Про підприємства в Україні».

Необхідність залучення Львівського обласного управління статистики, як відповідача полягає в тому, що рішенням суду стосується обов'язку цього Управління щодо внесення змін в Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України.

Суд розглянув дану заяву, та розглядає позов в межах уточнених позовних вимог, які позивачем викладені наступним чином:

1. Залучити співвідповідачем Управління державної реєстрації Львівської міської ради (79008, м. Львів, вул. Валова, 2).

2. Залучити співвідповідачем Львівське обласне управління статистики (79058, м. Львів, проспект В. Чорновола, 4).

3. Скасувати державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238, ЄДРПОУ 20806060).

4. Поновити державну реєстрацію Приватного підприємства «Ігнат» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27, ЄДРПОУ 20806060).

5. Зобов'язати Управління державної реєстрації Львівської міської ради (79008, м. Львів, вул. Валова, 2) та Львівське обласне управління статистики (79058, м. Львів, проспект В. Чорновола, 4) внести зміни у дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України шляхом виключення з цього реєстру Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238, ЄДРПОУ 20806060) і поновленням запису про Приватне підприємство «Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27, ЄДРПОУ 20806060).

В судовому засіданні 19.12.2006 року представники позивача підтримали позовні вимоги повністю.

Представники відповідача проти заявлених позовних вимог не заперечують .

Управління державної реєстрації Львівської міської ради явку представника в судове засідання не забезпечило.

Представник Львівського обласного управління статистики надала суду пояснення по суті заявлених позовних вимог, та заявила клопотання про заміну статусу управління у даній справі - з відповідача на 3-тю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.

Суд визнав клопотання таким, яке слід задоволити.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін суд визнав позов обґрунтованим, документально підтвердженим, та таким, який слід задоволити, виходячи з наступного:

17.03.94 Львівською міською державною адміністрацією було зареєстровано Приватне підприємство «Ігнарт» (далі -«ПП «Ігнарт»), засновником і власником якого згідно зі Статутом цього підприємства був Ярослав Степанович Артим (п.1 розділу I Статуту), а керівником -Ігор Йосифович Ігнатович.

26.06.97 до Статуту ПП «Ігнарт» було внесено зміни, відповідно до яких на підставі договору дарування майна №1-25-19 від 09.06.97 Ігнатович Ігор Йосифович став єдиним засновником і власником цього підприємства.

23.12.03 було проведено Установчі збори ТзОВ «Ігнат» (Відповідача-1), на яких засновниками цього товариства виступили Ігор Йосифович Ігнатович та Володимир Йосифович Ігнатович.

Заслухавши В.Й. Ігнатовича, на засіданні Установчих зборів було вирішено створити ТзОВ «Іганрт» «шляхом перереєстрації приватного підприємства «Ігнарт», затвердити його установчі документи та здійснити дії, необхідні для державної реєстрації товариства». Це положення було також закріплене у ст.1 Установчого договору ТзОВ «Ігнарт» і п.1.1 Статуту ТзОВ «Ігнарт».

Статутний фонд ТзОВ «Ігнарт» становив 100 000 грн. (по 50 000 грн. кожного засновника). З них 35 000 грн. у статутний фонд товариства І.Й. Ігнатович вніс цілісним майновим комплексом свого однойменного приватного підприємства. Це підтверджується також ст.6 Установчого договору та п.4.3 Статуту вказаного ТзОВ.

Прокуратура Галицького району м. Львова у своїй заяві про уточнення позовних вимог вірно стверджує, що 26.12.03 відділом реєстрації та ліцензування Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради, правонаступником якого є Управління державної реєстрації Львівської міської ради, ТзОВ «Ігнарт» було зареєстровано шляхом перереєстрації ПП «Ігнарт» зі збереженням за ТзОВ «Ігнарт» того ж коду у ЄДРПОУ, що мало однойменне ПП.

Суду не представлено доказів, що приватним підприємством приймалось рішення про його реорганізацію шляхом перетворення у ТзОВ «Ігнарт». Тобто рішення про реєстрацію ТзОВ «Ігнарт» шляхом перереєстрації у нього ПП «Ігнарт» було прийняте без попереднього рішення власника ПП «Ігнарт» про необхідність реорганізації цього підприємства в іншу організаційно-правову форму.

Таким чином, суд прийшов до висновку, що приватним підприємством було вчинено порушення чинного на час його перереєстрації законодавства, та встановлено невідповідність статутних документів Відповідача-1, що підтверджує факт неправомірної перереєстрації Приватного підприємства на Товариство з обмеженою відповідальністю.

Як випливає зі статутних документів Відповідача-1, І.Й. Ігнатовичем внесено у статутний фонд ТзОВ «Ігнарт» частку загальною вартістю 50 000,00 грн. (п'ятдесят тисяч гривень 00 коп.), що становить 50% статутного фонду товариства, з них 35 000,00 грн. (тридцять п'ять тисяч гривень 00 коп.) -цілісним майновим комплексом Приватного підприємства «Ігнарт» та 15000,00 грн. -грошима.

Згідно з п.4 Методики оцінки вартості майна під час приватизації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.00 цілісний майновий комплекс -об'єкт, сукупність активів якого забезпечує провадження окремої господарської діяльності на постійній і регулярній основі.

Відповідно до п.3.2.8 ст.3 Закону України «Про податок на додану вартість»під цілісним майновим комплексом слід розуміти активи, сукупність яких забезпечує ведення окремої підприємницької діяльності на постійній і регулярній основі і термін використання яких перевищує дванадцять календарних місяців.

Звідси випливає, що ТзОВ «Ігнарт» повинно бути зареєстроване як самостійне підприємство.

Відповідно до п.1.8 ст.1 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»«корпоративні права -це право власності, зокрема, на статутний фонд (капітал) юридичної особи… незалежно від того, чи створена така юридична особа у формі… підприємства, заснованого на власності однієї… фізичної особи, або в інших організаційно-правових формах».

Враховуючи, що у зв'язку з включенням до статутного фонду ТзОВ «Ігнарт» цілісного майнового комплексу ПП «Ігнарт» товариство отримало корпоративні права на цілісний майновий комплекс приватного підприємства, а тому ПП «Ігнарт» не потребувало перереєстрації.

Порушення законодавства України при реєстрації Відповідача-1 свідчить і те, що при проведеній «перереєстрації» мала би змінитися організаційно-правова форма ПП «Ігнарт» з приватного підприємства на товариство з обмеженою відповідальністю. Таким чином, мала би бути проведена реорганізація ПП «Ігнарт» у ТзОВ «Ігнарт» шляхом перетворення першого у друге, оскільки перетворення і є зміною організаційно-правової форми .

При реорганізації ( в тому числі шляхом перетворення) необхідне рішення власника приватного підприємства -І.Й.Ігнатовича.

Такого рішення суду не представлено. А тому без рішення про реорганізацію ПП «Ігнарт», а лише на підставі протоколу Установчих зборів Відповідача-1 і подання в орган реєстрації необґрунтованого клопотання ПП «ІГНАРТ» про його перереєстрацію у зв'язку зі створенням ТзОВ «Ігнарт» і внесенням до його статутного фонду вказаного приватного підприємства, «перереєстрація» ПП «Ігнарт» у ТзОВ «Ігнарт» проводитися не могла.

Звідси випливає, що ТзОВ «Ігнарт» не міг законно отримати такий самий ідентифікаційний код у Єдиному реєстрі підприємств та організацій України, як і ПП «Ігнарт», а саме -20806060, оскільки ПП «Ігнарт», ввійшовши у статутний фонд Відповідача-1 мало, як то було передбачено у законодавстві, продовжувати працювати.

У разі перетворення юридичної особи за правонаступником зберігається її ідентифікаційний код. Проте, як було доведено представниками позивача, фактично перетворення ПП в однойменне ТзОВ власником приватного підприємства не було проведене.

Натомість, 23.12.03. було проведено Установчі збори Товариства з обмеженою відповідальністю , на яких (без рішення власника про реорганізацію ПП «Ігнарт» у ТзОВ «Ігнарт») було прийнято незаконне (невідповідне чинному на момент його прийняття законодавству України) рішення про перереєстрацію одного підприємства в інше.

З усього вищевказаного випливає, що відділ реєстрації та ліцензування Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради, реєструючи Відповідача-1, мав звернути увагу на те, що засновники цього ТзОВ планували внести у його статутний фонд приватне підприємство як цілісний майновий комплекс, не припиняючи приватне підприємство як юридичну особу.

Прокуратура Галицького району м. Львова вірно посилається на те, що згідно з ч.11-12 ст.8 Закону України «Про підприємництво», п.20 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №740 від 25.05.98, у разі зміни назви, організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності, а також форми власності суб'єкт підприємницької діяльності у місячний термін з моменту настання зазначених змін зобов'язаний подати документи для перереєстрації з підтвердженням опублікування інформації про зміни у друкованих засобах масової інформації; а у відповідності до п. 21 того ж Положення перереєстрація суб'єктів підприємницької діяльності проводиться в порядку, встановленому для його державної реєстрації.

Тому Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради повинне було провести не перереєстрацію ПП «Ігнарт» (власник якого не проводив реорганізацію свого підприємства), а реєстрацію новоствореної юридичної особи -ТзОВ «Ігнарт», якому слід було присвоїти ідентифікаційний код, відмінний від ідентифікаційного коду ПП «Ігнарт», а не такий самий.

Відповідно до ч. 2 ст. 6 Закону України «Про господарські товариства» державна реєстрація ТзОВ проводиться за правилами, встановленими Законом України «Про підприємства в Україні», а відповідно до ч. 2 ст. 6 Закону України «Про підприємства в Україні» державна реєстрація підприємств здійснюється відповідно до Закону України «Про підприємництво».

Згідно з ч. 2 ст.8 Закону України «Про підприємництво» і п. 3 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №740 від 25.05.98, на які посилається прокуратура і які діяли на час «перереєстрації» ПП «Ігнарт» у Відповідача-1, для державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи власник (власники), уповноважений ним (ними) орган чи особа (заявник) особисто або поштою (рекомендованим листом) подають до органу державної реєстрації, зокрема, установчі документи, до яких належать: 1) рішення власника (власників) майна про створення юридичної особи. Якщо власників або уповноважених ними органів два і більше, таким рішенням є установчий договір, а також протокол установчих зборів у випадках, передбачених законом; 2) статут, якщо відповідно до законодавства це необхідно для створюваної організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності.

Відповідно до п. 10 вказаного Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №740 від 25.05.98, орган державної реєстрації перевіряє відповідність наведених у реєстраційній картці відомостей установчим документам (протоколу Установчих зборів, установчому договору та статуту) і після такої перевірки формує реєстраційну справу. А відповідно до п. 7 цього ж Положення установчі документи не повинні містити положень, що суперечать законодавству. Відповідальність за відповідність законодавству установчих документів несе власник (власники) або уповноважені ним (ними) органи, які подають документи для реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності.

Таким чином, перереєстровуючи ПП «Ігнарт» у ТзОВ «Ігнарт», відділ реєстрації та ліцензування Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради повинен був з'ясувати, перш за все, чи є у нього повноваження здійснювати перереєстрацію саме у даному випадку, а для цього слід було визначити, чи приймав власник ПП «Ігнарт» рішення про реорганізацію цього підприємства шляхом зміни його організаційно-правової форми. І якщо би було встановлено, що насправді йдеться про реєстрацію нової юридичної особи, у статутний фонд якої увійшов цілісний майновий комплекс -інша юридична особа, -засновники ТзОВ «Ігнарт» несли б відповідальність за зміст їхніх установчих документів (в яких закріплено, що ТзОВ «Ігнарт» створюється внаслідок реорганізації ПП «Ігнарт», про реорганізацію якого насправді рішення не було) -засновникам мало би бути відмовлено у вказаній «перереєстрації».

позицію Прокуратури Галицького району м. Львова і щодо того, що установчі документи ТзОВ «ІГНАРТ» суперечать законодавству України, оскільки на їх підставі без відповідного рішення власника ПП «ІГНАРТ»останнє було реорганізоване шляхом його перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю, чим було порушено чинні на момент «перереєстрації» норми законодавства України, зокрема, ч.1 ст.34 Закону України «Про підприємства в Україні».

Відповідно до абзацу 2 ч. 18 ст. 8 Закону України «Про підприємництво» та п. 33 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 740 від 25.05.98 (котра діяла на час «перереєстрації»ПП «ІГНАРТ»і на яку посилається прокурор) скасування державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи здійснюється, зокрема, на підставі рішення суду у разі визнання недійсними або такими, що суперечать законодавству, установчих документів.

Згідно з ч. 2 ст. 38 чинного на сьогодні Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є визнання недійсним запису про проведення державної реєстрації через порушення закону, допущені при створенні юридичної особи, які не можна усунути.

Розглянувши матеріали справи суд вважає, що у даній ситуації має місце, як суперечність установчих документів Відповідача-1 чинному на момент його реєстрації законодавству ,так і недійсність запису № 19499 Відділу реєстрації та ліцензування Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради від 26 грудня 2003 року про проведення державної перереєстрації Приватного підприємства «Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27; код у ЄДРПОУ: 20806060) у Товариство з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) через порушення законодавства, допущені при перереєстрації Приватного підприємства , які не можна усунути без відновлення Приватного підприємства «Ігнарт» (оскільки без відновлення останнього неможливо прийняти рішення про його реорганізацію шляхом перетворення у ТзОВ «ІГНАРТ» і законно провести перетворення приватного підприємства у товариство з обмеженою відповідальністю).

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 6, ст. 34 Закону України «Про підприємства в Україні», ст. 6 Закону України «Про господарські товариства», ст. 8 Закону України «Про підприємництво», ч. 5 ст. 16, ст.ст. 33, 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», п. 3 Положення про управління державної реєстрації Львівської міської ради, затвердженого Рішенням Львівської міської ради № 493 від 21.05.2004 р. «Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 09.07.2002р. № 174, від 27.12.2002р. № 667 та затвердження Положення про управління державної реєстрації Львівської міської ради та його структури», п. п. 3, 7, 10, 20, 21, 33 Положення про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 740 від 25.05.1998 р., ст. ст. 17, 18, 19, 20, 21, 23, 69-71, 76, 79, 112, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов Прокуратури Галицького району м. Львова в інтересах Державної податкової інспекції у Галицькому району м. Львова задовольнити повністю.

2. Визнати недійсним запис № 19499 Відділу реєстрації та ліцензування Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради від 26 грудня 2003 року про проведення державної перереєстрації Приватного підприємства «Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27; код у ЄДРПОУ: 20806060) у Товариство з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) через порушення законодавства, допущені при перереєстрації Приватного підприємства «Ігнарт», які не можна усунути без відновлення Приватного підприємства «Ігнарт».

3. Визнати недійсними Установчий договір Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) та Статут Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060).

4. Скасувати державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) та припинити Товариство з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) шляхом реорганізації його у Приватне підприємство «Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27; код у ЄДРПОУ: 20806060).

5. Поновити державну реєстрацію Приватного підприємства «Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27; код у ЄДРПОУ: 20806060), яке є повним правонаступником Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) за всіма правами й обов'язками останнього.

6. З метою затвердження передавального акта про передачу всіх прав і обов'язків Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) Приватному підприємству «Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27; код у ЄДРПОУ: 20806060) створити комісію у складі таких членів:

1) Ігнатовича Ігоря Йосифовича (голови комісії);

2) Єсипенко Світлани Миколаївни (заступника голови комісії),

3) Підкович Надії Василівни (члена комісії).

7. Зобов'язати Управління державної реєстрації Львівської міської ради (79008, м. Львів, вул. Валова, 2) і Львівське обласне управління статистики (79058, м. Львів, пр. В. Чорновола, 4) внести зміни у дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України шляхом виключення з цього реєстру Товариства з обмеженою відповідальністю «Ігнарт»(79035, м. Львів, вул. Зелена, 238; код у ЄДРПОУ: 20806060) і поновленням запису про Приватне підприємство Ігнарт» (м. Львів, вул. Тернопільська, 1, кв. 27, ЄДРПОУ 20806060).

Суддя Довга О.І.

Постанова може бути оскаржена в порядку та в строки, передбачені ст.186 КАС України.

Постанова вступає в законну силу відповідно до ст.254 КАС України, після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Главою І «Апеляційне провадження» Розділу ІV КАС України.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України -з дня складення у повному обсязі.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя Довга О.І.