Справа № 549/349/13-ц
Номер провадження 22-ц/786/3771/2013
Головуючий у 1-й інстанції Орел І.І.
Доповідач Чічіль В. А.
17 жовтня 2013 року м. Полтава
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області Чічіль В. А., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою публічного акціонерного товариства "Акцент-Банк" на рішення Чорнухинського районного суду Полтавської області від 30 липня 2013 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства "Акцент-Банк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
При подачі апеляційної скарги апелянтом заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження.
З матеріалів справи вбачається, що вступна та резолютивна частина рішення Чорнухинського районного суду Полтавської області від 30 липня 2013 року проголошувалось за відсутності ПАТ "Акцент-Банк", повний текст рішення останнім отримано 23.08.2013 року, апеляційна скарга подана 2.09.2013 року.
Таким чином, строк на подачу апеляційної скарги на рішення місцевого суду не пропущено.
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України та по ній може бути відкрито апеляційне провадження.
Керуючись ст. ст. 297, 298 ЦПК України,-
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою публічного акціонерного товаристав "Акцент-Банк".
Направити копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати строк для подачі заперечень або пояснень на апеляційну скаргу до 31.10.2013 року.
Суддя Чічіль В. А.