Ухвала від 06.11.2013 по справі 559/2771/13-ц

Справа № 559/2771/13-ц

УХВАЛА

"06" листопада 2013 р. Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

в особі головуючого судді Ходак С.К.,

при секретарі Максимюк О.В.,

за участю представника позивача ОСОБА_1

розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 Борисовача про виділ частки квартири, що знаходиться у спільній сумісній власності та стягнення грошової компенсації,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дубенського міськрайонного суду Рівненської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 Борисовача про виділ частки квартири, що знаходиться у спільній сумісній власності та стягнення грошової компенсації.

Представник позивача заявив клопотання про призначення по справі будівельнотоварознавчої експертизи з метою виділення частки квартири та встановлення її вартості.

Відповідачі не заперечують проти задоволення даного клопотання.

Заслухавши думку представника позивача, відповідачів, перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню. Висновок будівельнотоварознавчої експертизи має суттєве значення для вирішення спору між сторонами.

Відповідно до ч. 1 ст. 143 ЦПК України для з'ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі.

Керуючись ст. ст. 143, 144, 147, 202 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

По справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 Борисовача про виділ частки квартири, що знаходиться у спільній сумісній власності та стягнення грошової компенсації призначити будівельнотоварознавчу експертизу, проведення якої доручити спеціалістам фірми «Експерт-Рівне» (33013, проспект Миру, 15 м. Рівне).

На вирішення експертизи поставити питання:

1. Яка дійсна ринкова вартість квартири АДРЕСА_1 станом на 03 вересня 2013 року?

2. Яка дійсна вартість 1/3 частини квартири АДРЕСА_1 станом на 03 вересня 2013 року?

Попередити експерта про кримінальну відповідальність згідно ч.1 ст. 384, ч.1 ст. 385 КК України за завідомо неправдивий висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на нього обов'язків.

Зобов'язати сторони надати експерту можливість безперешкодного доступу до об'єкту експертизи та надати в розпорядження експерта всю необхідну технічну документацію для проведення експертизи.

На час проведення експертизи провадження у справі зупинити.

Витрати за проведення експертизи покласти на позивача.

Надати в розпорядження експертів матеріали цивільної справи №559/2771/13-ц.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя :

Попередній документ
34574208
Наступний документ
34574210
Інформація про рішення:
№ рішення: 34574209
№ справи: 559/2771/13-ц
Дата рішення: 06.11.2013
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із житлових правовідносин