17 травня 2013 р.Справа № 1618/2а-341/11
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Перцова Т.С., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Лубенському районі Полтавської області на постанову Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 14.01.2011 р. по справі № 1618/2а-341/11
за позовом ОСОБА_1
до Управління Пенсійного фонду України в Лубенському районі Полтавської області
про зобов'язання вчинити певні дії,
Постановою Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 14.01.2011р. ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Лубенському районі Полтавської області про зобов'язання вчинити певні дії .
На зазначену постанову суду Управління Пенсійного фонду України в Лубенському районі Полтавської області подало апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Лубенському районі Полтавської області на постанову Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 14.01.2011 р. по справі № 1618/2а-341/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Лубенському районі Полтавської області про зобов'язання вчинити певні дії.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Перцова Т.С.