21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 39-93-00, 32-05-68 http://vn.arbitr.gov.ua
про порушення провадження у справі
"12" січня 2007 р. Справа № 10/4-07
Суддя господарського суду Даценко М.В. , розглянувши матеріали справи
за позовом: Твариства з обмеженою відповідальністю "Вінницький завод залізобетонних виробів" , ЄДРПОУ 03575578, (вул. Примакова, 1, м. Вінниця, Вінницька область,21019)
до: Вінницького міського управління земельних ресурсів (вул. Соборна, 59, м. Вінниця, Вінницька область, 21000)
про припинення права постійного користування земельною ділянкою
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "20" лютого 2007 р. о 12:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1110 .
3. Зобов'язати позивача, відповідача, забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.28 ГПК України з документами, що посвідчують особу.
4. Зобов'язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :
Позивачу : Докази щодо обгрунтування заявлених вимог (документи зазначені в додатку позовної заяви).
Відповідачу: Відзив на позовну заяву. Письмові пояснення, докази щодо заявлених вимог.
Ухвалу направити сторонам рекомендованим листом.
Суддя Даценко М.В.
згідно з оригіналом
пом. судді Крейдін В.