14.04.09р.
Справа № 10/63-09
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ВіЕйБі Лізинг" ( м. Київ)
до В-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Спецрекультивація" ( м. Дніпропетровськ )
В.-2: Приватного підприємства "Селена" ( м. Дніпропетровськ )
про стягнення 93956,44 грн.
Суддя Кощеєв І.М.
Представники:
Від Позивача : Тихонов Ю. М. ( дов. від 12.02.2009 р. ) - представник Від Відповідача -1: не з"явився
Від Відповідача - 2: не з"явився
Позивач звернувся до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до відповідачів-1,2 про стягнення заборгованості по договору фінансового лізингу №071018-54/ФЛ-Ю-С від 18.10.07 р. , укладеного між сторонами , в розмірі 93 956,44 грн.
Представники Відповідачів-1,2 в судове засідання не з"явилися, витребуваних документів не надали.
Від Відповідача-1 надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Враховуючи наведене господарський суд знаходить достатньо підстав для відкладення розгляду справи .
Згідно зазначеного , керуючись ст.ст. 77,86 ГПК України , господарський суд , -
Розгляд справи відкласти на 28.04.09 р. на 10:30 год.
Позивачу: оригінали доданих до позовної заяви документів у копіях; акт звірки взаєморозрахунків між сторонами (П до В-1, В-2) ; докази включення Відповідача-2 до ЄДРПОУ, на час розгляду спору.
Відповідачу-1: відзив на позов; акт звірки взаєморозрахунків між сторонами (П до В-1, В-2); документи , що посвідчують правовий статус юридичної особи.
Відповідачу-2 : відзив на позов; акт звірки взаєморозрахунків між сторонами (П до В-1, В-2); документи , що посвідчують правовий статус юридичної особи.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Суддя
І.М. Кощеєв
Згiдно з оригіналом
Помічник судді
Т.М. Зеленська