Справа № 2-1180/11
іменем України
"26" жовтня 2011 р. Гадяцький районний суд Полтавської області в складі:
головуючої судді Тищенко Л.І.
при секретарі Синепол С.А.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Гадяч цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа СГІРФО при Гадяцькому РВ УМВС України в Полтавській області про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщення та зняття з реєстраційного обліку, -
ухвалою від 20 жовтня 2011 року провадження у зазначеній справі відкрито. До судового розгляду спір між сторонами не врегульований.
25.10.2011 року від відповідача ОСОБА_2 до суду надійшла зустрічна позовна заява до ОСОБА_1 про вселення, де заявлено клопотання про її об'єднання та розгляд з первісним позовом. Також ОСОБА_2 звернувся до суду з клопотанням про залучення до участі у справі інших співвласників домоволодіння ОСОБА_3, ОСОБА_2 та ОСОБА_4.
У попередньому судовому засіданні відповідач ОСОБА_2 підтримав свої клопотання про об'єднання позовів та їх розгляд в одному провадженні і про залучення до участі у справі інших співвласників домоволодіння ОСОБА_3, ОСОБА_2 та ОСОБА_4
Відповідно до ст. 123 ЦПК України зустрічний позов приймається до розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин.
Пред'явлені первісний та зустрічний позови виникають з одних житлових правовідносин і регулюються нормами житлового кодексу України.
Згідно ч. 2 ст. 35 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі з ініціативи суду, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін.
За таких обставин, суд вважає, що інших співвласників домоволодіння по вул. С. Білохи, 27 ОСОБА_3, ОСОБА_2 та ОСОБА_4, слід залучити до участі в справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Форма і зміст поданої ОСОБА_2 позовної заяви відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України. Судовий збір та витрати на інформаційно-технічне забезпечення сплачені.
Керуючись ст.ст. 35, 130, 209, 123-124 ЦПК України, суд, -
зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про вселення об'єднати з первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа СГІРФО при Гадяцькому РВ УМВС України в Полтавській області про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщення та зняття з реєстраційного обліку, для спільного розгляду.
Залучити в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, до участі у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа СГІРФО при Гадяцькому РВ УМВС України в Полтавській області про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку - ОСОБА_3, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4, жительку с. Красний Кут Гадяцького району.
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, 3-тя особа СГІРФО при Гадяцькому РВ УМВС України в Полтавській області, ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщення та зняття з реєстраційного обліку і зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про вселення призначити до розгляду в судовому засіданні на 1 листопада 2011 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні суду.
Копію ухвали направити третім особам: ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4, до відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
ОСОБА_5
| № рішення: | 34370054 |
| № справи: | 2-1180/11 |
| Дата рішення: | 26.10.2011 |
| Дата публікації: | 17.01.2014 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Гадяцький районний суд Полтавської області |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із житлових правовідносин; Спори, що виникають із житлових правовідносин про визнання особи такою, що втратила право користуванням жилим приміщенням |
| Стадія розгляду: | Розглянуто: рішення набрало законної сили (01.11.2011) |
| Результат розгляду: | залишено без розгляду |
| Дата надходження: | 17.10.2011 |
| Предмет позову: | про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку |
| 22.12.2020 09:00 | Богунський районний суд м. Житомира |
| 14.01.2021 17:00 | Богунський районний суд м. Житомира |
| 01.11.2021 14:30 | Шполянський районний суд Черкаської області |
| 16.11.2021 14:00 | Шполянський районний суд Черкаської області |
| 30.11.2021 16:30 | Шполянський районний суд Черкаської області |
| 13.12.2021 16:30 | Шполянський районний суд Черкаської області |
| 07.12.2023 14:45 | Львівський апеляційний суд |