№ рядка статзвіта 4
про відкриття наказного провадження у цивільній справі № 486/2277/13-ц
09 жовтня 2013 року
Суддя Южноукраїнського міського суду Миколаївської області Бобровський І. М., вивчивши матеріали заяви Комунального підприємства "Житлово-експлуатаційне об'єднання" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про видачу судового наказу ,
04.10.2013 року Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне об'єднання" звернулося до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 з заявою про видачу судового наказу розміром -852,05 грн.
Заява про видачу судового наказу підсудна Южноукраїнському міському суду Миколаївської області та відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України.
Керуючись ч. 7 ст. 100 ЦПК України , суддя -
Відкрити наказне провадження по цивільній справі за заявою Комунального підприємства "Житлово-експлуатаційне об'єднання" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про видачу судового наказу .
У триденний строк видати судовий наказ по суті заявлених вимог.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Южноукраїнського
міського суду
ОСОБА_4