Справа № 234/11390/13-ц
Провадження № 2/234/4035/13
про призначення справи до розгляду
16 вересня 2013 року
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Ткачова С.М. розглянувши на попередньому слуханні цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальності «Краматорськтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та підігрів води,-
По справі проведені підготовчі дії відповідно до ст. 130 ЦПК України і є достатньо підстав для розгляду її Краматорським міським судом:
- уточнені позовні вимоги, та заперечення проти них;
- з'ясовані питання про склад осіб, які беруть участь у справі;
- визначено характер спірних правовідносин;
- з'ясовані обставини (факти), на які посилаються сторони;
- які обставини (факти) визначаються і проти яких заперечують сторони, та проведені інші підготовчі дії.
Керуючись ст. 156 ЦПК України,-
Підготовчі дії по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальності «Краматорськтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та підігрів води, закінчити.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 25 вересня 2013 року о 09 годині 30 хвилин в залі Краматорського міського суду № 10\3.
Про час і місце слухання справи повідомити осіб, які брали участь у справі.
Суддя: