Справа № 234/12887/13-п
Провадження № 3/234/1756/13
09 жовтня 2013 року
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Ю.О. Сухоручко розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Краматорського МВ ДАЇ УДАЇ УМВС України у Донецькій області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонера, який мешкає: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Архангельська, 1/35, за ст. 124 КУпАП,
24.09.2013 року о 11-00 годин водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки «ВАЗ - 21093», державний номер НОМЕР_1 рухався по сухому асфальтовому покриттю вул.Архангельська в напрямку вул.Орджонікідзе на перехресті з вул.Орджонікідзе, рухаючись по другорядній дорозі не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з автомобілем ЗАЗ, державний номер НОМЕР_2, який наближався до перехрестя по головній дорозі. При наїзді автомобілі отримали механічні пошкодження, тим самим ОСОБА_1 порушив п.16.11 ПДР України, тобто він скоїв правопорушення передбачене ст.124 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_1 не з'явився по невідомій суду причині, хочу про час та дату розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить розписка про з'явлення до суду.
Провина ОСОБА_1 доведена матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ2 № 450728 та іншими матеріалами справи ( а.с. 1-7).
Таким чином провина ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП доведена у повному обсязі, та, з урахуванням тяжкості правопорушення, особи правопорушника, його необхідно піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в доход держави.
На підставі викладеного та керуючись ст. 33,34, 35, 124 КупАП, суддя -
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 винним у скоєнні правопорушення передбаченого статтею 124 КУпАП, притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 340 ( триста сорок ) гривні.
Постанова може бути оскаржена в судову палату по кримінальним справам Апеляційного суду Донецької області, шляхом подачі апеляційної скарги до Краматорського міського суду протягом десяти днів, з дня її проголошення.
Суддя Краматорського
міського суду ОСОБА_2