Справа № 2а- 4047/08
про відмову в відкритті провадження
29 січня 2008 року суддя Одеського окружного адміністративного суду Катаева Е.В., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до відділу державної виконавчої служби Белградського районного управління юстиції, зацікавлена особа ОСОБА_3 про визнання незаконними постанов,
До суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до відділу державної виконавчої служби Белградського районного управління юстиції, зацікавлена особа ОСОБА_3 про визнання незаконними постанов, в якому позивачі просять визнати незаконними постанови державної виконавчої служби Белградського районного управління юстиції від 17.01.2008 року №4873170 та №5872926 відділу, які винесені по виконанню виконавчого листа №2ц-1673/2007, виданого Белградським районним судом Одеської області, тобто просить визнати незаконними постанови виконавчої служби, які пов'язані з виконанням рішення Белградського районного суду Одеської області.
Відповідно до вимог ст. 181 КАС України учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчий дій, мають право звернутись до адміністративного суду із позовною заявою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС порушено їхні права, свободи чи інтереси, а також якщо інший порядок судового оскарження рішень, дій чи бездіяльності таких осіб не встановлено законом.
Інший порядок судового оскарження рішень, дій чи бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС встановлений розділом VII ЦПК України щодо рішень, дій або бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС, що мали місце під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до норм ЦПК України.
Згідно п. 1 ч.1 ст. 109 КАС України суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Враховуючи викладене суддя вважає необходим відмовити позивачам у відкритті провадження у порядку адміністративного судочинства та повернути їм позов з усіма доданими до нього матеріалами.
Керуючись ст. 109 КАС України, суддя
В відкритті провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до відділу державної виконавчої служби Белградського районного управління юстиції, зацікавлена особа ОСОБА_3 про визнання незаконними постанов відмовити, позов повернути позивачу.
Роз'яснити, що позивачі з вказаними вимогами мають право звернутися в порядку цивільно - процесуального судочинства до Белградського районного суду Одеської області.
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Одеської області шляхом подання до Одеського окружного адміністративного суду заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня отримання позивачами ухвали, а також подання апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.