Постанова від 05.04.2013 по справі 564/700/13-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 564/700/13-к

05 квітня 2013 року

Костопільський районний суд Рівненської області в складі:

головуючого судді - Маринич В.К.

секретаря - Федас І.О.

з участю прокурора - Богельської О.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Костопіль подання інспектора Рівненського МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області лейтенанта внутрішньої служби Кондрачук І.В., про звільнення від призначеного покарання засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1,-

ВСТАНОВИВ:

Вироком Костопільського районного суду Рівненської області від 22 березня 2011 року ОСОБА_2 засуджений за ч. 2 ст. 286 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк три роки без позбавлення права керувати транспортними засобами, на підставі ст.75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю два роки, на підставі п. 2, п. 3 ч. 1 ст. 76 КК України покладено обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу криміаьно-виконавчої іспекції; повідомляти кримінально - виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання.

В поданні інспектора Рівненського МРВ КВІ Кондрачук І.В. ставиться питання про звільнення засудженого від призначеного йому покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Заслухавши думку прокурора, засудженого ОСОБА_2 та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає до задоволення.

Керуючись ст. 78 ч. 1 КК України, ч. 2 ст. 165 КВК України, ст. ст. 537, 539 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Подання інспектора Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області лейтенанта внутрішньої служби Кондрачук І.В., про звільнення від призначеного покарання засудженого ОСОБА_2 - задовольнити.

Звільнити ОСОБА_2, засудженого за вироком Костопільського районного суду Рівненської області від 22 березня 2011 року за ч. 2 ст. 286 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк три роки без позбавлення права керувати транспортними засобами , на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю два роки, з покладенням обов'язків, передбачених п. 2, п. 3 ч. 1 ст. 76 КК України, від призначеного покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано до апеляційного суду Рівненської області через Костопільський районний суд протягом семи днів з дня її проголошення.

Суддя: Маринич В.К.

Попередній документ
33756536
Наступний документ
33756538
Інформація про рішення:
№ рішення: 33756537
№ справи: 564/700/13-к
Дата рішення: 05.04.2013
Дата публікації: 04.11.2013
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Костопільський районний суд Рівненської області
Категорія справи: