Справа № 656/600/13-ц
Номер провадження 6/656/33/13
20.09.2013
25 вересня 2013 року Іванівський районний суд Херсонської області
в складі:
головуючого судді Крисанової В.І.
за участі:
секретаря судового засідання Аненко Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Іванівка, Херсонської області
подання головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Іванівського районного управління юстиції Херсонської області Коваленко Т.В. про оголошення розшуку боржника ОСОБА_2,
Головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Іванівського районного управління юстиції Херсонської області Коваленко Т.В. (далі - головний державний виконавець) звернулася до суду з поданням про оголошення розшуку боржниці ОСОБА_2, посилаючись на те, що ОСОБА_2, на підставі виконавчого листа № 2111/864/2012, виданого 19 березня 2013 року Іванівським районним судом Херсонської області, зобов'язана до сплати солідарно з ОСОБА_3 на користь Кредитної спілки «Лідер» заборгованості по кредитному договору у сумі 8281,40 грн. Відповідно акта державного виконавця від 12 вересня 2013 року боржниця ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1 зареєстрована, але не проживає, місце її знаходження та перебування встановити неможливо. Згідно довідки Фрунзенської сільської ради Іванівського району Херсонської області ОСОБА_2 відсутня на території с. Фрунзе. Просить суд оголосити розшук ОСОБА_2
В судовому засіданні головний державний виконавець підтримала свої вимоги, посилаючись на обставини, викладені в поданні.
Заслухавши пояснення головного державного виконавця та перевіривши їх доказами суд дійшов висновку про те, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що згідно виконавчого листа №2111/864/2012, виданого 19 березня 2013 року Іванівським районним судом Херсонської області, ОСОБА_2 зобов'язана сплатити солідарно з ОСОБА_3 на користь Кредитної спілки «Лідер» заборгованість по кредитному договору у сумі 8 281,40 грн. (а.с.110); 05 серпня 2013 року головним державним виконавцем винесена постанова про відкриття виконавчого провадження, про що боржнику направлено повідомлення (а.с.109,108); відповідно до акта державного виконавця від 12 вересня 2013 року боржниця ОСОБА_2 на території с. Фрунзе зареєстрована, але не проживає, місце перебування боржниці невідомо (а.с.111); згідно довідки Фрунзенської сільської ради Іванівського району Херсонської області від 12 вересня 2013 року ОСОБА_2 на території сільської ради зареєстрована, але на території села Фрунзе відсутня (а.с.112).
Відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону України від 21 квітня 1999 року N 606-XIV «Про виконавче провадження» у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування чи місцезнаходження боржника - фізичної особи державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника.
Оскільки відомості про місце проживання боржниці ОСОБА_2 відсутні, виконавчий лист про стягнення з неї заборгованості по кредитному договору не виконується, то є підстави для оголошення її розшуку.
На підставі викладеного та керуючись ст. 40 Закону України від 21 квітня 1999 року N 606-XIV «Про виконавче провадження», суд
Подання головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Іванівського районного управління юстиції Херсонської області Коваленко Т.В. про оголошення розшуку боржниці ОСОБА_2 задовольнити.
Оголосити розшук боржниці ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, останнє відоме місце проживання, якої: АДРЕСА_1.
Копію ухвали в двох примірниках направити на виконання в Нижньосірогозький РВ УМВС України в Херсонській області.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через Іванівський районний суд Херсонської області шляхом подачі апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Суддя:В. І. Крисанова